VIDEO: Anastacia chystá evoluci. Singlem ze zářijového alba se pokouší o návrat na výsluní

Vydáno 08.08.2017 | autor: Pavel Vičar

Anastacia nepatří v Americe k hvězdám první velikosti. Její kariéra je spíše zajímavá pro Evropany. Po boji s rakovinou a poslední desce, která veřejností spíš jen prošuměla, se pokouší o comeback. Pomoci jí má nový singl i deska.

VIDEO: Anastacia chystá evoluci. Singlem ze zářijového alba se pokouší o návrat na výsluní VIDEO: Anastacia zkouší comeback. Nový singl by jí mohl pomoci.

Její poslední deska Resurrection nebyla vůbec komerčně úspěšná, i když nabídla dobré singly. Anastacia si na chvíli oddechla, aby mohla na své fanoušky zaútočit novou hudbou. Nový singl Caught In The Middle by ji mohl vrátit opět na vrchol.

Anastacia: život začal po třicítce

Začíná přesně tak, jak jsme u zpěvačky zvyklí. Kytary, její pověstný hlas, pomalejší rozjezd a o to lepší refrén. Vše do sebe krásně zapadá a je slyšet, že Anastacia je ve formě a stále má v hudebním světě co nabídnout. Bohužel jediné mínus je, že singl zní jako většina písni, co jsme od zpěvačky už slyšeli, a tudíž nepřekvapí. 

Video, ve kterém se střídají záběry na zpěvačku na různých místech v různém oblečení, není nijak objevné, přesto zaujme. Interpretka, která vyhrála dva boje s rakovinou, má ve svých skoro padesáti letech energie na rozdávání a hlas pořád výjimečný. Snad se jí opět podaří dostat na výsluní. Nová deska Evolution vychází 15. září a kromě tohoto singlu nabídne dalších 12 písní.

Témata: Anastacia, Evolution, Caugh In The Middle

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít