VIDEO: Lenny vsadila v klipu My Love na momentální emoci. Debut Hearts vydá už v září

Vydáno 04.08.2016 | autor: Josef Martínek

Jedna z nejočekávanějších debutových desek na české scéně je konečně na spadnutí. První dlouhohrající album Hearts charismatické písničkářky Lenny vyjde už 9. září. Po energickém singlu Hell.o na něj nově láká poklidné vyznání My Love

VIDEO: Lenny vsadila v klipu My Love na momentální emoci. Debut Hearts vydá už v září Své první album vydá Lenny 9. září

"Jsou písničky, které vznikají roky, a pak ty, které jsou hotové za dvacet minut. My Love je jedna z takových věcí, protože jsem přesně věděla, co v ten moment cítím, a jak to chci říct. Od začátku mi bylo jasné, že písnička musí zůstat co nejjednodušší a čistá. Ondra Fiedler pak pod svou taktovkou zcela pochopil, jak skladbu produkčně podchytit," vysvětluje Lenny vznik písně.

VIDEO: Konečně! Lenny ohlásila debutovou desku, uvádí ji našlapaným hitem Hell.o!

Skladbu doprovází jednoduše pojaté video, které Lenny, většinu času trávící na studiích v Anglii, natočila během svého pobytu v Čechách. Stejně jako v písní samotné vsadila na přirozenost a autentičnost, zažloutlý retro snímek zachycuje kouzlo okamžiku. 

Lenny interview: písničkářka na trase Londýn - Praha - Londýn

"Klip k My Love je z mého pohledu tak trochu risk, protože to zdaleka není to, co vídáme běžně na obrazovkách. Myslím, že si ale písnička svou přirozeností a otevřeností takový přístup žádala. Pro mě je to jako fotografie nějaké vzpomínky. Není třeba dokonalá, ale ta emoce je tam prostě momentálně zachycena. Přesně tohle jsem potřebovala, aby dýchalo i z klipu," říká Lenny.

vložte odkaz, text nemažte

Desku s názvem Hearts Lenny krátce po jejím vydání představí svým fanouškům také naživo. Turné se stejnojmenným názvem startuje 30. září. HEARTS TOUR 2016:
30. 9. LIBEREC/VRATISLAVICE - KULTURNÍ CENTRUM
1. 10. OSTRAVA - ROCK AND ROLL GARAGE
4. 10. BRNO – METRO MUSIC BAR
5. 10. OLOMOUC – U-KLUB
8. 10. PLZEŇ – BUENA VISTA
15. 10. PARDUBICE - ŽLUTÝ PES
28. 10. ČESKÉ BUDĚJOVICE – CAFÉ KLUB SLAVIE
30. 10. PRAHA – LUCERNA MUSIC BAR

tz, jm

Témata: Lenny, Lenka Filipová, Hearts

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít