VIDEO: No Name natočili k singlu S láskou filmový klip, mají v něm umělý déšť i mlhu

Vydáno 27.11.2015 | autor: redakce

Píseň S láskou je singlem ze stejnojmenné desky slovenských No Name. Příští rok ji představí živě i na koncertním turné, které začne 11. března v Plzni na vyhlášení hudebních cen Žebřík. Podle kapely má nový klip atmosféru, jakou se jim nepodařilo dostat do žádného z předchozích videí. 

VIDEO: No Name natočili k singlu S láskou filmový klip, mají v něm umělý déšť i mlhu Obal nového alba No Name S láskou

Nový klip z dílny režiséra Juraje Lehotského vypadá filmově. "Oslovili jsme výborného filmaře Juraje Lehotského, se kterým spolupracujeme už roky. Líbí se nám jeho vnímání naší hudby i to, že je otevřený novým nápadům a impulsům. Scénáře, které vytváří, realizuje s ohledem na působení kapely, je nenásilný a poukazuje na více významů textů našich písní," pochvaluje si frontman skupiny Igor Timko.

No Name interview: Dobré slovo a slušné chování ještě zabírá

Natáčelo se tentokrát výhradně v exteriérech, konkrétně v poli u města Šal'a. Tvůrci museli vykouzlit umělý déšť a mlhu. "Pracovali jsme od brzkých ranních hodin. I když byl štáb výborně připravený, člověk nikdy neví, co se může stát, takže je vlastně každé natáčení adrenalinovým zážitkem," dodává zpěvák.

Turné k albu S láskou uvidí příští rok 6 českých, 3 moravská a 2 slovenská města. Začíná se 11. března hodinovým vystoupením na vyhlášení výsledků hudební ankety Žebřík v Plzni. Finále obstará 1. listopadu pražské Forum Karlín, kde kapela oslaví 20 let fungování.

tz, jm

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít