VIDEO: Paulie Garand a Lenny se spojili v povedeném retro klipu Re-Generace

Vydáno 06.06.2017 | autor: redakce

Paulie Garand i na novém albu Nirvana spolupracoval s Lenny, se kterou po předloňském singlu Hladina natočil další duet. Jejich společný song Re-Generace produkoval DJ Wich a videoklip se nese v retro duchu. 

VIDEO: Paulie Garand a Lenny se spojili v povedeném retro klipu Re-Generace Paulie Garand a Lenny se spojili v povedeném retro klipu Re-Generace

Klip byl celý natočen na kameru SUPER 8, která byla hojně využívána v 70. letech, a toto pojetí spojení Paulieho s Lenny sluší. Výsledek působí velmi civilně a svou náladou v souladu se skladbou přináší osobitou výpověď dvou zajímavých představitelů současné mladé hudební generace. 

Paulie Garand interview: Hudba je pro mě svět, kam se uzavřu a jsem v euforii, na svojí planetě

"Uvědomuji si, jak neuvěřitelně je Lenny talentovaná. Navíc je to osobnost, co má vkus, a to u nás není samozřejmost. Mám radost, že se jí daří, a jednou bych s ní rád natočil společné EP. Chtěl bych, aby bylo multižánrové, aby bylo o živých nástrojích, o duetech rap versus zpěv," prozradil nám Paulie o spolupráci s čerstvou držitelkou čtyř Andělů v nedávném rozhovoru. 

vložte odkaz, text nemažte

Paulie Garand vydal svou novou desku Nirvana v březnu a následně s ní vyrazil na rozsáhlé celorepublikové turné. Křest alba proběhne v pražské Uhelně 9. června a pro velký zájem o lístky nakonec i o den později. Turné vyvrcholí v rapperově rodném Liberci 30. června. 

jm

Témata: Paulie Garand, Lenny, Re-Generace, Nirvana

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít