VIDEO: Život je podle No Name předlouhý na jednu lásku. V pátek zahájí turné na Žebříku

Vydáno 08.03.2016 | autor: redakce

První koncert velkého turné po Česku a Slovensku odehrají No Name v pátek 11. března v Plzni. Během udílení hudebních cen Žebřík odehrají minimálně hodinový set. Bude se jednat o jediný koncert pro západní Čechy. Nové album S láskou, ke kterému se turné jede, nyní připomínají klipem Život

VIDEO: Život je podle No Name předlouhý na jednu lásku. V pátek zahájí turné na Žebříku Turné S láskou začne 11. března v Plzni

V novém klipu k písni Život si hlavní roli zklamané ženy zahrála herečka Monika Hilmerová. Video má motto "Život je předlouhý na jednu lásku" a zobrazuje pocity člověka, kterého zklamal jeho nejbližší. Autorem hudby i textu je bubeník Ivan Timko, klip natočil Juraj Lehotský.

Igor Timko (No Name) interview: Všechno negativní vypouštím z hlavy

"Je to celé o ženě, která zvažuje, jakou cestou vykročit po selhání nejbližšího člověka. Motto 'Život je předlouhý na jednu lásku' Monika zahrála parádně! Výběr této oblíbené herečky má na svědomí režisér Juraj Lehotský a výsledek potvrzuje, že to byla dobrá volba. Klip je nádherný. Natáčeli jsme v Bratislave, v rakouských Alpách i v Benátkach. Bylo to náročné časově i množstvím naježděných kilometrů," říká frontman Igor Timko.

Turné S láskou začne jediným západočeským koncertem 11. března v rámci vyhlášení hudebních cen Žebřík v plzeňském areálu DEPO2015. Turné bude poté pokračovat v dalších městech Česka a Slovenska, v Praze se ale fanoušci dočkají až 1. listopadu, kdy kapela ve Foru Karlín oslaví 20 let existence. 

tz, jm

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít