Pětadvacátý Žebřík odstartoval! Jeho výsledky vyhlásí Jakub Kohák a Iva Pazderková 10. března v Plzni

Vydáno 01.01.2017 | autor: redakce

Hudební ceny Žebřík právě vkročily už do 25. roku své existence. Jejich výsledky, o nichž se bude rozhodovat celý leden a únor na www.anketazebrik.cz, budou zveřejněny 10. března v plzeňském DEPU2015. Během vyhlášení se koncertně představí Tomáš Klus, Dan Bárta & Alice, Slza, Vypsaná fixa, Ivan Mládek & Banjo Band a další. Novými moderátory Žebříku jsou Jakub Kohák a Iva Pazderková.

Pětadvacátý Žebřík odstartoval! Jeho výsledky vyhlásí Jakub Kohák a Iva Pazderková 10. března v Plzni S novou moderátorskou dvojkou Žebříku, Jakubem Kohákem a Ivou Pazderkovou, nuda určitě nebude. Foto: Tomáš Klíma

Z lednového hlasování na webu anketazebrik.cz vzejde pět nominovaných v každé z deseti kategorií. O konečných výsledcích se následně rozhodne ve druhém kole, které potrvá do 28. února.

"Snad jedinou zásadní změnou osvědčeného vyhlášení cen jsou jména moderátorů. Tomáše Hanáka a Báru Polákovou, které v té době čekají rodinné a mateřské povinnosti, vystřídá neméně atraktivní duo Jakub Kohák, Iva Pazderková. Chtěli jsme takové moderátory, kteří budou mít silný vztah k hudbě, budou hudební scénou respektováni a přitom nás dokážou celý večer bavit. A o tom v případě této dvojice vůbec nepochybuji," dodává ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.Iva Pazderková interview: Moderování Žebříku s Jakubem Kohákem? To bude jízda!

ŠESTIHODINOVÉ FINÁLE V PLZNI

Finále Žebříku je na programu v pátek 10. března od 19 hodin v areálu DEPO2015 v Plzni. V průběhu šestihodinové show budou honorováni tři nejlepší interpreti či kapely v každé kategorii. Vítězové obdrží bronzové sošky vytvořené renomovaným sochařem Václavem Česákem.

I tentokrát se bude na Žebříku udílet přesně 28 cen

Ceremoniál bude zpestřen exkluzivními koncerty. Jejich protagonisty budou např. Tomáš Klus, Dan Bárta s Alicí, Slza, Vypsaná fixa, Ivan Mládek & Banjo Band a další. Atraktivní program přinese i druhá scéna, resp. after party, kde bude probíhat djská show Red Bull Thre3style.

Jarní recyklace Tomáše Kluse: Vystoupením na Žebříku odstartuje své turné

Organizátorem hudebních cen je magazín iREPORT. Díky spolupráci se serverem Samosebou.cz se Žebřík opět zapojí do třídění odpadu. Hlavním partnerem je Česká pojišťovna. Dalšími partnery jsou Ochranný svaz autorský, PMDP, Vodárna Plzeň. Spoluorganizátorem je město Plzeň a Plzeňský kraj. Záštitu nad akcí převzal primátor Plzně Martin Zrzavecký.

Takhle se loni z titulu Videoklip roku radovala Barbora Poláková a její "Nafrněná crew"

Předprodej vstupenek za 390 Kč a VIP passů Ticketportal, Ticketpro, GoOut, Ticketstream a Plzeňská vstupenka.

Na Žebříku triumfovali Kryštof, ceny má i Slza, Chinaski a Barbora Poláková. Speciální ocenění převzali No Name

Mezi oceněnými minulého Žebříku byli No Name, Kryštof, Barbora Poláková, Aneta Langerová, Tomáš Klus, Thom Artway, Mandrage, Slza, Chinaski, Ewa Farna, Cocotte Minute, Support Lesbiens, Richard Krajčo, Michal Malátný, festivaly Hrady.cz, Rock for People, Srdcebeat tour a filmy Padesátka, Ztraceni v Mnichově a dokument Autentik skupiny Imodium.

Jak by hlasovali redaktoři magazínu iREPORT

Více na www.anketazebrik.cz.

Facebook Anketa Žebřík

Událost Žebřík na Facebooku


red, foto Tomáš Vlach, Tomáš Klíma

Témata: Žebřík, Anketa Žebřík, Iva Pazderková, Jakub Kohák, Slza, Tomáš Klus, Vypsaná Fixa, Alice, Dan Bárta, Ivan Mládek

zavřít