Scooter exploduje v Praze už za pár dní

Vydáno 08.11.2015 | autor: redakce

V pražské Malé sportovní hale na Výstavišti vystoupí 13. listopadu němečtí Scooter. Show zástupců evropské taneční scény bude podle pořadatelů energickou smrští osvědčených hitů i žhavých novinek.

Scooter exploduje v Praze už za pár dní Scooter exploduje v Praze už za pár dní

H.P. Baxxter s Michaelem Simonem a o generaci mladším Philem Spieserem tvoří kompaktní tým při práci ve studiu i na pódiu. Jejich pověstné nasazení i špičková světelná show s tanečnicemi a četnými pyroefekty patří ke špičce v žánru taneční hudby. Jindy klidný milovník černého čaje s mlékem, sběratel britských veteránů a také majitel kolem padesáti zlatých a platinových alb H.P. Baxxter říká: "Pódium na mne působí jako roznětka. Zapomenu na všechno a exploduju, jakmile vstoupím do světel a vidím nadšené lidi před sebou."

Taneční trio Scooter z Německa předvedlo v Brně show plnou efektů

"Funguje mezi námi zvláštní chemie, když vidím šťastné tančící lidi u podia, beru si od nich energii, ale dávám jim zase všechno ze sebe," uvádí dále Baxter. Tancechtivé zástupy před vystoupením rozproudí dva čeští DJs. Z Jižních Čech přiveze svůj mix přední znalec raveové a taneční scény, DJ Basslicker. Pražskou taneční scénu bude svými beaty reprezentovat DJ Mikael van Dikeen, známý nejen v Čechách, ale také v Německu, Turecku a Rusku.

Jízda se Scooterem a DJs začne 13. listopadu v 19:00 hodin. Po skončení hlavního setu Scooteru bude jako afterpárty pokračovat videodiskotéka. Vstupenky, nyní v cenách od 765 Kč do 2 490, Kč jsou k mání v sítích Ticketpro, Ticketportal a nově také na GoOut.cz.

tz, jm

zavřít