Už v první srpnovou sobotu bude Ostrava v plamenech. Zahrají Gloryhammer nebo Freedom Call

Vydáno 30.07.2019 | autor: redakce

Již pošesté se bude konat metalový festival Ostrava v plamenech. Opět v areálu Dolních Vítkovic, které hostí například také Colours of Ostrava. Industriální prostředí se ale k metalovému festivalu hodí tak nějak víc, co si budeme povídat.

Už v první srpnovou sobotu bude Ostrava v plamenech. Zahrají Gloryhammer nebo Freedom Call Už v první srpnovou sobotu bude Ostrava v plamenech. Zahrají Gloryhammer nebo Freedom Call

Letošní ročník festivalu, který se bude konat v sobotu 3. srpna, má hned několik oznámených velkých hvězd. Gloryhammer jsou powermetalisté, které vede Christopher Bowes známý z Alestorm. Orden Ogan jsou další powermetalisté, které milují přední metaloví hudební novináři. Metal Hammer o nich například napsal, že jsou to "noví Running Wild".

Ostrava v plamenech: Fanoušky rozpálili Arch Enemy, Loudness i Kreyson

Dalšími hvězdami jsou například Freedom Call, kteří se dostali do výčtu objevů roku v roce 1999 v časopise Rock Hard a od té doby jdou jenom vzhůru. Přijedou také němečtí Grave Digger, kteří byli v osmdesátých letech hodně oblíbení také v Československu díky nelegálně dovezeným kazetám.

Mezi dalšími vystupujícími nechybí Trautenberk, Phenomy, Kaatarakt, Cochise, The Edge of Reason a další. Vstupenky jsou ještě k dostání a zakoupit se dají i VIP lístky s VIP zónou, výhledem z ochozu, trikem, pivem do skla a konzumací za 500 korun.

Text: TZ

Témata: Ostrava v plamenech, Gloryhammer, Orden Ogan, Freedom Call, Grave Digger, Trautenberk, Phenomy, Kaatarakt, Cochise, The Edge of Reason

zavřít