Vánoce bez Zaz? Ani náhodou! Franouzský fenomén se v prosinci opět vrátí do České republiky

Vydáno 11.05.2016 | autor: redakce

Po velkém úspěchu z posledních dvou let, kdy Zaz pokaždé dvakrát vyprodala Forum Karlín, se francouzský hudební fenomén pomalu stává pravidelnou ozdobou předvánoční Prahy. A nejen to. Zaz vůbec poprvé zavítá take do Zlína.

Vánoce bez Zaz? Ani náhodou! Franouzský fenomén se v prosinci opět vrátí do České republiky Zaz na loňském koncertě ve Foru Karlín

Zaz máte šanci vidět ve středu 7. prosince od 20 hodin v pražském Foru Karlín a v sobotu 10. prosince ve stejném čase ve zlínské hale Euronics. Zpěvačka považuje ČR za svůj přechodný domov a podle svých slov se k nám opět velmi těší.

LIVE: 5 důvodů, proč Zaz stála znovu za návštěvu

Pokud se na vás loni nedostaly vstupenky, s jejich nákupem neváhejte. Dá se předpokládat, že se po nich jen zapráší. České publikum Zaz jednoduše miluje! Vždyť její poslední dvě desky Recto Verso a Paris u nás patřily k nejprodávanějším. Zatím poslední koncert Zaz v České republice proběhl letos na Valentýna, kdy šansoniérka nadchla Brno

vložte odkaz, text nemažte

Vstupenky od 1 090,- do 1 390,- jsou v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket Art. Koncerty Zaz pořádají Pragokoncert a Patrik Kohut.

tz, jm, foto: Petr Tibi

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít