VIDEO: Craig David přivolává léto. Po šesti letech je konečně zpět!

Vydáno 29.05.2016 | autor: Pavel Vičar

Byla mu předpovězena dlouhá a úspěšná kariéra a vše tomu nasvědčovalo. Jenže s každou další nahrávkou zájem o zpěváka upadal. Poslední propadáková deska z roku 2010 Signed Sealed Delivered byla důkazem, že Craig David neví, jakým směrem pokračovat. Nyní se zdá, že cestu konečně našel. 

VIDEO: Craig David přivolává léto. Po šesti letech je konečně zpět! Craig David vydává desku po šesti letech

Šest let po předchozím albu se Craig David vrací s novým singlem One More Time, který jej má vrátit zpět na vrchol hitparád. Po vydařených letošních spolupracích s Katy B či formací Blonde představuje svůj nový singl, který má opravdu hitové ambice.

Craig David přezpíval Jacksona

Pohodovou skladbu, která vás donutí vstát ze židle a začít se hýbat, narušuje jen krátký a zbytečný rapový part, který se ale přežít dá. Rozhodně by se mohlo jednat o hit letošního léta. Craig se konečně hudebně našel a rozhodně touží být opět na vrcholu. Doufejme, že celá deska, která by měla být brzy venku, bude v podobném znění.

vložte odkaz, text nemažte

Ve videu uvidíte bavící se lidi, kteří milují léto, zábavu a rozhodně si užívají život společně se zpěvákem. Nic nového, ale k písničce výstižné a skvěle se hodící.

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít