VIDEO: Krev, ponížení, pomsta. To je nový klip Hurts

Vydáno 24.04.2017 | autor: redakce

Britské duo Hurts své fanoušky nešetří. Zatím poslední studiová deska Surrender vyšla v říjnu 2015, už nyní ale přicházejí Adam a Theo s novou hudbou. Singl Beautiful Ones doprovází temný videoklip. 

VIDEO: Krev, ponížení, pomsta. To je nový klip Hurts Krev, ponížení, pomsta. To je nový klip Hurts

Děj nového klipu vidíme promítaný pozpátku, začínáme tedy neveselým záběrem na nehybná těla obětí úmyslného přejetí autem. Jak ale procházíme snímkem zpět v čase, zjišťujeme, že je velmi relativní, kdo je v tomto příběhu obětí. Hurts tak narážejí na jedno z témat dnešní doby a jistě tím ve fanoušcích dokážou probudit emoce. Obzvlášť když k tomu hraje povedená synthpopová hymna.

LIVE: Hurts Prahu tentokrát překvapili jenom svaly

Dvojice je velmi populární i v Česku, kam se pravidelně vrací koncertovat. Naposledy jsme je viděli v pražské Malé sportovní hale loni v únoru. "Co na tom, že Hurts nepřivezli bombastickou show, důležité je, že přivezli právě zmíněnou hudbu. Ta k oslnění úplně stačila," zhodnotil tehdy v recenzi Daniel Košťál.

vložte odkaz, text nemažte

Zatím Hurts nezveřejnili žádné podrobnosti o chystané nové desce, fanoušci si tak musejí vystačit se singlovou a klipovou novinkou. 

jm, foto: Jaroslav Kutheil (koncert v Praze 2016)

Témata: Hurts, Beautiful Ones, synthpop, Surrender

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít