VIDEO: Seal zobrazuje lásku jako světlo ve tmě. Chtělo by to ale lepší klip

Vydáno 17.10.2015 | autor: admin

Nová deska britského soulového mistra Seala bude k dostání už 6. listopadu, což je znamení, že je třeba fanoušky navnadit nějakým tím klipem. Písnička Every Time I'm With You by si ale zasloužila zajímavější vizuál. 

VIDEO: Seal zobrazuje lásku jako světlo ve tmě. Chtělo by to ale lepší klip Seal se novým albem 7 připomene 6. listopadu

Pokud kliknete myší a zvolíte možnost video přehrát, uvidíte jasně daný koncept. Píseň sama o sobě pojednává o vztahu mezi mužem a ženou. Obrazově však popisuje emoční dění z pohledu muže, který mezi čtyřmi stěnami postrádá svoji milovanou. Seal se objevuje v různých místnostech s intimní atmosférou, které se střídají v kontrastech. V jednu chvíli je zpěvák zalit ostrým červeným světlem a vzápětí jej vidíme jako stín. Samotná koncepce však i přes vkusně vyzdobené interiéry žádný mind-blowing nepřináší.

AUDIO: Seal se vrací s dvojicí nových písní. Album vyjde v listopadu

Co postrádají interiéry, to se snaží zpěvák nahradit pohybově. Melodie písně je sama o sobě velmi emoční a nelze říct, že by zpěvák myšlenku skladby vykresloval nuceně. Gesta a vokální projev působí opravdově a dávájí celému videoklipu alespoň nějaký malý, hlubší smysl. Bohužel se ale nejedná o nic, co by vám rozbušilo srdce.

Seal rozhodně není ten typ umělce, který by se motal v jednoduchých aranžích, a tak by možná příští videoklip mohl být taky trochu sofistikovanější.

text: Filip Pešta

2,50

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít