Alt-J se po vystoupení na Colours Of Ostrava vrátí do Prahy. Ve Foru Karlín vystoupí v únoru

Vydáno 24.07.2017 | autor: redakce

Hvězda letošních Colours of Ostrava Alt-J se v únoru příštího roku vrátí do české metropole. Představit přijede své nové album Relaxer. Koncert proběhne 4. února ve Foru Karlín.

Alt-J se po vystoupení na Colours Of Ostrava vrátí do Prahy. Ve Foru Karlín vystoupí v únoru Alt-J se po vystoupení na Colours Of Ostrava vrátí do Prahy. Ve Foru Karlín vystoupí v únoru

Alt-J se dali dohromady v anglickém Leedsu před deseti lety. Dnes tříčlenná kapela má na kontě tři alba. Debut z roku 2012 An Awesome Wave získal Mercury Prize, druhá deska This Is All Yours dokonce nominaci na Grammy. Relaxer je třetí studiovou nahrávkou, která vyšla teprve před pár týdny.

Ostrava se díky Colours otřásá v základech. První den zářili Imagine Dragons nebo Alt-J

"Skvělá deska, i když ne zcela uvolňující," napsal britský NME. Relaxer je oproti předchozí tvorbě méně radostné a o něco zádumčivější dílo. Přestože Alt-J v posledních letech dokázali oslovit vedle příznivců nezávislé hudby i popověji laděné posluchače, opět ukazují snahu neopakovat se, nestát na místě a zkrátka dělat si, co chtějí.
 
V Praze Alt-J zahrají podruhé - před dvěma lety na jejich koncert ve Žlutých lázních přišlo na 5 tisíc fanoušků.

Vstupenky bude možné zakoupit za 990 Kč od čtvrtka, 27. července, v 10 hodin na webu fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

tz, jm, foto: promo, Jiří Staněk (Colours Of Ostrava)

Témata: Alt-J, Forum Karlín, Colours Of Ostrava

zavřít