Avril Lavigne vydá v roce 2017 novou desku. Bude i o boji s lymskou boreliózou

Vydáno 03.01.2017 | autor: redakce

Kanadská poprocková hvězda Avril Lavigne chystá na letošek po čtyřech letech nové album. V mezidobí řešila spoustu životních peripetií, což by se prý mělo na novince také odrazit. 

Avril Lavigne vydá v roce 2017 novou desku. Bude i o boji s lymskou boreliózou Avril Lavigne vydá v roce 2017 novou desku. Bude i o boji s lymskou boreliózou

Avril Lavigne onemocněla v roce 2014 lymskou boreliózou a prošla si jedním z nejtěžších období života. V roce 2015 se totiž navíc rozešli s Chadem Kroegerem, frontmanem kapely Nickelback.

RECENZE: Avril Lavigne splácala Marilyna Mansona s Hello Kitty

"Chtěla bych poděkovat fanouškům za trpělivost a podporu po dobu mého boje s lymskou boreliózou v průběhu posledních dvou let. Nebyl to jen těžký boj, ale bylo to i poučné a odrazí se to v mé nové hudbě, umění, životu a osobě," uvedla Avril na Instagramu. Přidala i informaci, že album vyjde v roce 2017.

vložte odkaz, text nemažte

Zatím poslední řadovku vydala Lavigne v roce 2013, pojmenovala ji po sobě. Velkého komerčního úspěchu se však nedočkala. V Praze se Avril Lavigne naposledy představila v roce 2008.

Témata: Avril Lavigne, Chad Kroeger, Nickelback, nová deska, lymská borelióza

zavřít