POST SCRIPTUM (72): Mariah Carey své kolegyně "nezná", Avril Lavigne se dotkly vtípky na adresu Nickelback

Vydáno 23.12.2016 | autor: Simona Knotková

Je tu poslední Post Scriptum letošního roku a s ním i lehce uvolněná atmosféra. Avril Lavigne nemá pochopení pro vtípky zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga a Mariah Carey nemá slitování pro některé kolegyně. A na konci možná přijde i hodně moudré poselství do příštího roku.

POST SCRIPTUM (72): Mariah Carey své kolegyně Vánoce jsou tady, tak je Mariah Carey opět relevantní... Ups! To byl samozřejmě taky vtip


AVRIL LAVIGNE ZNOVU VRACÍ ÚDER

Před několika dny uvedl Mark Zuckerberg novou facebookovou aplikaci Al Jarvis, která má usnadnit řízení domácnosti. Ze svého domu k ní natočil upoutávku, kde se mu podařil opravdu skvělý vtípek. Na požadavek "pusť nám nějaké dobré songy od Nickleback" Jarvis totiž odpoví: "Je mi líto, Marku, ale obávám se, že to nedokážu.

(chvíle zadrženého dechu)

Nickelback totiž nemají žádné dobré songy." "Výborně," odpovídá Zuckerberg, "byl to jenom test."

 

Bohužel. Zuckerbergovo humorné rozpoložení už nesdílela Avril Lavigne, toho času sice odloučená, ale úředně stále manželka frontmana kapely Chada Kruegera. "Drahý Marku. Spousta lidí používá tvé produkty - někteří je milují, někteří už ne. I když máš právo mít jakýkoliv názor na hudbu, tvé píchnutí do Nickleback bylo hodně ubohé. S tak dalekosáhlým vlivem by sis možná měl příště rozmyslet, zda budeš podporovat šikanu, obzvláště v dnešním světě. #nešikaně #tenhlevtipjeužstarý #nickelbackprodali50milionualb. xx, AL," píše v příspěvku na Twitteru.

POST SCRIPTUM (46): Kvůli Beyoncé otročí Asiatky a Avril Lavigne se zastala hudby Nickelback

Ale no tak, Avril, vždyť je už konec roku, neber to tak vážně. Možná by to chtělo #trochuvícnadhledu a #trochuvíchumoru. xx

ZNÁMOSTI MARIAH CAREY

Autorka, respektive interpretka vánoční hymny století, Mariah Carey je už roky pověstná tím, že nezná Jennifer Lopez. Moderátor Andy Cohen si ji pozval do své show Watch What Happens: Live a zjišťoval, koho dalšího zpěvačka nezná v době, kdy je povinností každého znát a mít s ním pakt na život a na smrt á la gang Taylor Swift.

vložte odkaz, text nemažte

Jak to má tedy Mariah se svými kolegyněmi? Zná Lady Gaga? "Přišla se podívat na můj koncert. Pěkně jsme si spolu popovídaly." Arianu Grande, která její vánoční hitovku přezpívala? "Ne." Taylor Swift? "Potkaly jsme se. Milá holka." Madonnu? "Nikdy jsem s ní nemluvila." Katy Perry? "Seznámily jsme se na koncertu." Britney Spears? "Miluji ji!" Miley Cyrus. "Myslím, že jsme se potkaly na záchodě. Nevím."

POST SCRIPTUM (26): Padající Madonna, znásilněný Drake, sabotující Kanye West - i takový byl rok 2015

Následně vysvětlila, že na to, aby o někom mohla prohlásit, že ho zná, musí se s tím člověkem osobně seznámit a mluvit s ním. Do té doby ho zkrátka nezná. Příznivcem sociálních sítí zpěvačka rozhodně nebude. A nakonec přidala ještě další lekci pro online generaci, která toho hodně namluví a všechno musí komentovat, ale skutek se už poněkud vytrácí. 

Moderátor jí přečetl slova Demi Lovato, která o ní prohlásila: "Mariah je legenda a je velmi talentovaná. Uráží ale ostatní. Opravdu není pěkné, jak se chová k Jennifer Lopez." Carey na to odvětila: "Taky ji neznám, takže... Měla by se zvednout, představit se mi a do očí mi říct: 'Hele, tohle je můj názor, co na to říkáš?' Tohle je způsob, jak se máš stavět k věcem."

Bravo. Carey děkujeme za ta cenná slova a za to, že stále zůstáváš svá. A z toho možná vyplývá i poselství pro rok 2017: Nenechte se rozdrtit dnešní těžkou dobou a zůstávejte sví. Krásné Vánoce!

text: Simona Knotková

Témata: Mariah Carey, Avril Lavigne, Nickelback, Jennifer Lopez, Demi Lovato, Lady Gaga, Katy Perry, Taylor Swift, Miley Cyrus

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít