Backstreet Boys vyrážejí s novým albem do hal, v Praze zahrají v červnu

Vydáno 09.11.2018 | autor: Markéta Koloničná

Backstreet Boys oznámili vydání nového alba DNA, které se na trhu objeví 25. ledna. Počínaje 11. květnem příštího roku se skupina vydá na DNA World Tour – své největší halové turné po osmnácti letech. Do pražské O2 areny zavítají 22. června.

Backstreet Boys vyrážejí s novým albem do hal, v Praze zahrají v červnu Backstreet Boys vyrážejí s novým albem do hal, v Praze zahrají v červnu

"Díky všem úspěchům a pádům naší kariéry jsme se naučili, že to není o nás jako o jednotlivcích, ale o tom, co je pro skupinu nejlepší," uvádí Howie D.

Lou Pearlman - příběh notorického podvodníka, kterému prošli pod rukama Justin Timberlake i Britney Spears

"To je to, co na tomhle albu miluju," dodává Kevin Richardson. "Byli jsme schopni přenést všechny naše vlivy a styly do jednoho souvislého díla. Tyto písně jsou skvělou reprezentací toho, kdo jsme jako jednotlivci, a kdo jsme jako skupina. Je to naše DNA. Jsme na něj opravdu hrdí. "

"Naše cesta pokračuje a je ještě hodně toho, co je třeba udělat,“ říká Brian Littrell. "Žijeme další kapitolu, která ještě nebyla řečena, a to je velmi vzrušující."

Backstreet Boys jsou jedním z nejúspěšnějších boybandů všech dob. Na svém kontě mají více než dvě desítky celosvětově úspěšných singlů a po světě prodali více než sto miliónů nahrávek. Jejich hity, ale i songy z nové desky DNA si budeme moci v Praze vychutnat již 22. června 2019, kdy jejich show bude hostit O2 arena.

Témata: Backstreet Boys, O2 arena

zavřít