Bastille se vrátí do Prahy, v listopadu se pokusí zaplnit Forum Karlín

Vydáno 01.07.2016 | autor: redakce

Britská kapela Bastille se po dvou letech vrací do České republiky. V pražském Foru Karlín 26 vystoupí 26. listopadu, představí své známé hity i novinky z chystané desky. 

Bastille se vrátí do Prahy, v listopadu se pokusí zaplnit Forum Karlín Bastille v Praze představí i novou desku

Bastille původně vznikli jako sólový projekt frontmana Dana Smitha. Jejich hudbu tvoří melodické, optimistické, chytlavé tóny, díky nimž si vytvořili ikonické postavení na poli indie popových kapel. Nejvíc se prosadili s  hitem Pompeii z debutového alba Bad Blood, který do dnešního dne jen na YouTube vidělo více než 300 milionů lidí.

LIVE: Z koncertu Bastille rovnou na kontrolu na ušní

Píseň se umístila na druhém místě ve Spojeném království, na pátém místě ve Spojených státech a Bastille krátce na to získali prestižní BRIT Award. V roce 2014 vyjeli na turné, v jehož rámci se podívali i do vyprodaného SaSaZu. Nyní se do Prahy vrací znovu. Přivezou s sebou novou tvorbu z připravovaného alba Wild World, z něhož fanoušci mohli slyšet pilotní singl Good Grief.

vložte odkaz, text nemažte

Cena vstupenky je 890 Kč a předprodej bude spuštěn 7. července v 10 hodin v omezeném množství na www.fource.cz. V pátek, 8. července od 10 hodin, budou vstupenky k dispozici také na goout.cz a v síti Ticketpro.

tz, jm

Témata: Bastille, Forum Karlín, Dan Smith, BRIT Awards, koncerty

zavřít