Rakouský festival FM4 Frequency uvidí Massive Attack, Limp Bizkit nebo Bastille

Vydáno 29.07.2016 | autor: redakce

Už ve středu 17. srpna se až do soboty 20. srpna po roce otevřou brány jednoho z nejlepších evropských festivalů vůbec. FM4 Frequency konající se v rakouském St. Poeltenu ležícím ani ne hodinu vlakem na západ od Vídně každoročně láká kolem šedesáti tisíc návštěvníků a třídenní program i letos nabízí velmi zajímavá jména.

Rakouský festival FM4 Frequency uvidí Massive Attack, Limp Bizkit nebo Bastille Bastille při pražském koncertě v roce 2014. Foto: Jitka Říhová

Letošní ročník je zajímavý tím, že nemá tři až čtyři největší headlinery, jako tomu bylo v minulých letech, ale naopak řadu na první pohled možná menších, avšak o to zajímavějších jmen. Záleží samozřejmě na perspektivě a vkusu fanoušků, ale kapely jako Massive Attack, Manu Chao La Ventura, Parov Stelar, Rudimental, Bring Me The Horizon, Limp Bizkit nebo šílence z Die Antwoord určitě lze považovat za velká lákadla.

Bastille se vrátí do Prahy, v listopadu se pokusí zaplnit Forum KarlínLine-up je ale ještě daleko bohatší, návštěvníky tak bude čekat jedna bomba za druhou. Posuďte sami: Bastille, Dua Lipa, The Last Shadow Puppets, Jack Garratt, G-Eazy, The Lumineers, M83, Parkway Drive, Wolfmother, Foals, Matt Simons, Bloc Party, The Kills či Skunk Anansie. Tradiční noční část festivalu plnou různých odstínů taneční a elektronické hudby budou reprezentovat například Example, Aphrodite, Illskillz, Dub FX, Dirtyphonics nebo DJské sety Simian Mobile Disco či producenta Hudsona Mohawkea. A to ani zdaleka není všechno.

vložte odkaz, text nemažte

Celý line-up a vstupenky najdete na webových stránkách festivalu.

text: Jan Trávníček, foto: Jitka Říhová

Témata: Frequency festival, Massive Attack, Manu ChaoParov Stelar, Rudimental, Bring Me The Horizon, Limp Bizkit, Die AntwoordBastille, Dua Lipa, The Last Shadow Puppets, Jack GarrattLumineers, M83, Parkway Drive, Foals, Matt Simons, Bloc Party, The Kills, Skunk Anansie

zavřít