Berlínský deep house ovládne v pátek večer Roxy! Âme uslyšíte v líve setu

Vydáno 20.05.2016 | autor: redakce

Producentské a DJské duo Âme je dnes už synonymem pro špičkový berlínský deep house s minimalistickými prvky. Do povědomí se dostali především díky EP Rej, které obletělo celý svět a založením labelu Innervisions společně s Dixonem. Poprvé se u nás představí tento pátek 20. května jedna polovina této dvojice - Frank Wiedemann, který se specializuje na live sety.

Berlínský deep house ovládne v pátek večer Roxy! Âme uslyšíte v líve setu Âme jsou prý tak trochu jako starý manželský pár

Působí jako naškrobení nerdi - košile ke krku, svetry, účes na patku, brýle a člověk by řekl, že víkendy tráví s čajem a čtením novin. Opak je ale pravdou! Německé DJské a producentské duo Âme celoročně projíždí festivaly a kluby nebo sedí ve studiu nad novými remixy a tracky. Přes více než deset let jejich kariéry si vyšlapali svou vlastní cestu na výsluní deep housu a to i díky tanečním hymnám jako Rej nebo Where We At, na které spolupracovali s Henrik Schwarz a Dixon, se kterým jejich partnerství v roce 2005 přerostlo v založení labelu Innervisions. Ten je je známý pro svou důslednou kontrolu kvality a vydáváním pouze 5-6 titulů ročně.

B-Real ze Cypress Hill přesouvá evropské turné. V červnu tedy v pražské Roxy nevystoupí

Každý je hudebně individuální, každý hledá trochu něco jiného, popichují se, ale nakonec se v mnohém shodnou a ve studiu bez sebe nedají ránu. "Myslím, že jsme spíš jako velmi starý manželský pár, ve kterém se protiklady přitahují, ale s respektem pro harmonií." vysvětlil Kristian v rozhovoru pro Attack Magazine.

vložte odkaz, text nemažte

Vstupenky jsou stále k dispozici v online předprodejích za 270Kč + poplatky, na místě budou k dostání za 300Kč. Krátký teaser můžete vidět zde.

Line up:
22:00 - 24:00 Felix!
00:00 - 01:30 Oliver Torr
01:30 - 03:00 Âme live (Innervisions/GER)
03:00 - 06:00 Fatty M

2nd stage: Arturo Legorreta & Animal Print (Materia.fm)

zavřít