Chapeau Rouge roztančí Johnny Love se svou divokou techno party

Vydáno 22.07.2019 | autor: redakce

Na červencovém Trash Gangu v Chapeau Rouge vystoupí poprvé v Praze legenda americké taneční scény - Johnny Love. Jak vypadají jeho proslulé parties, předvede na dance flooru už 26. července.

Chapeau Rouge roztančí Johnny Love se svou divokou techno party Chapeau Rouge roztančí Johnny Love se svou divokou techno party

Americký DJ a producent Johnny Love se na hudební scéně pohybuje od roku 2000. Ve svých začátcích si rychle získal pozornost především díky založení legendárního Jerkstore. Jeho akce ale čím dál častěji končily policejními zátahy. Johny Love proto přesídlil do Los Angeles, kde založil duo Guns'n'Bombs. To se stalo jako první americký projekt součástí francouzského labelu Kitsuné a zařadilo se tak mezi hvězdy elektronické taneční scény jako Justice nebo Chromeo.

Program Chapeau Rouge bude v létě k vidění i na festivalech, šanci dostanou talentovaní DJové

V roce 2009 založil Johnny Love další projekt DEATHFACE. Temnější hardcore rave sety mu otevřely cestu do celého světa. Americkou scénu ale během jeho tours po Evropě, Asii a Austrálii totálně ovládlo EDM. Úplně tak zanikly malé lokální scény. S tím se Johnny odmítl smířit a v roce 2014 založil Soft Leather.

Už tehdy Johnny Love ukázal, že nehodlá slepě následovat trendy, naopak se nebojí jít proti proudu a trendy udávat. Soft Leather není jen další techno party. Účastníky podporuje ve vyjádření jejich individuality. Je to party, kde každý může být, kým chce, a zároveň se může cítit bezpečně.

Čím překvapí tentokrát, se ukáže v Chapeau Rouge 26. července.

tz, jm

Témata: Johnny Love, Chapeau Rouge

zavřít