VIDEO: Jak Kapitán Demo koupil Chapeau Rouge

Vydáno 25.10.2017 | autor: redakce

Hlavní hvězdou 98. narozenin pražského klubu Chapeau Rouge bude 26. října nepochybně česko-italský multimilionář, trendsetter a ikona milánské XXXL módy Kapitán Demo. Ještě před tím jsme se s ním setkali a zjišťovali, co má v plánu. První část našeho povídání s Demem a jeho crew najdete v článku. 

VIDEO: Jak Kapitán Demo koupil Chapeau Rouge VIDEO: Jak Kapitán Demo koupil Chapeau Rouge

Rapovat začal z nudy a okamžitě se stal legendou, pro rohlíky si jezdí limuzínou a do Chapeau přiletí svým soukromým tryskáčem rovnou z kongresu oligarchů. Není to nikdo jiný než osobitý rapper Kapitán Demo se svými dvěma "brášky" Givi Krossem a ProGramem a početnou crew tanečníků.

Nejbláznivější kostýmy české hudební scény: Obtloustlý Kapitán Demo, UFO Jana Kratochvílová nebo zářivý Dan Nekonečný

Naposledy o sobě dal Kapitán Demo vědět novým klipem Kdo to má? Píseň si jako úvodní vybrali tvůrci internetového seriálu z hokejového prostředí Lajna. Jde o skladbu z Demova zatím posledního alba Bez klobouku Boss, které vyšlo letos na jaře.

Chapeau Rouge oslaví 98. narozeniny, vystoupí Kapitán Demo a Terry Francis

Dalšími kapelami svátečního večera budou české formace Vložte kočku a Ghost of You. DJská stage přivítá hvězdu světového formátu. Do Chapeau Rouge přijede legenda house music Terry Francis, který je na scéně přes třicet let. Zahrají i ABAB, Akrom, BASS DROP, Dead Sailor z Mandrage se svým DJ setem, Lucas Hulan, Pavel Bidlo, Thomas Tesla, The Thrillest, Trash Gang a Tommy Weed z Mydy Rabycad a Android Asteroid se svým DJ setem.

rozhovor: Hedvika Pajerová, video a foto: Jaroslav Noska, postprodukce videa: Karel Holubička

Témata: Kapitán Demo, Chapeau Rouge

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít