Chapeau Rouge slaví svoje 96. narozeniny koncertem kapely N.O.H.A. a vstupným zdarma

Vydáno 18.10.2015 | autor: Hedvika Pajerová

Legendární třípatrový klub v Praze byl založen už v roce 1919 a od počátku v něm vystupovaly věhlasné kapely. Kromě "rezidentních“ Melody Makers v něm mohl běžný návštěvník narazit na pražskou smetánku v čele s Hugo Haasem. Hlavní hvězdou narozeninového večírku bude 27. října skupina N.O.H.A.

Chapeau Rouge slaví svoje 96. narozeniny koncertem kapely N.O.H.A. a vstupným zdarma Skupina N.O.H.A. při rozhovoru pro iREPORT v klubu La Loca

Narozeninová oslava bude stejně jako každý rok výjimečnou záležitostí. Návštěvníci klubu se kromě vstupu zdarma mohou těšit na narozeninové dekorace, performance, drinky a překvapení. Oslava začne jako už tradičně průvodem na Staroměstské náměstí s živou kapelou The Love Songs Orchestra. Pokračovat bude pestrým a nabitým hudebním programem.

VIDEOROZHOVOR: N.O.H.A. v zajetí jazykolamů

Headlinerem akce je celosvětově dobře známá česko-německá kapela N.O.H.A., mezi jejíž nejznámější hity patří skladby Tu Café nebo Dinero. Jejich energický set nenechá nikoho na pochybách, že tato multižánrová smršť v čel s MC Chevy a Kaiou Brown je jednou z nejlepších world music kapel na scéně.

V undergroundovém podlaží dále vystoupí mladá česká kapela Smrtislav, DJ Dead Sailor z Mandrage nebo Kay ze Sunshine. V clubu rozehrají svoje DJ sety Pavel Bidlo, Thomas Tesla, DJ Tráva a spousta dalších. Na baru se o zábavu postará kapela The Love Songs Orchestra a DJ Gadjo.cz.

text: Hedvika Pajerová, foto: Michaela Hermína

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít