Cocotte Minute dají v sobotu sbohem debutu Czeko. Na rozlučkový koncert zbývá posledních pár lístků

Vydáno 18.06.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Nu-metaloví králové Cocotte Minute měli na konci dubna uzavírat „vzpomínkové“ turné, oslavující 15 let od vydání přelomového debutu Czeko. Bohužel člověk míní a život a koronavir mění.

Cocotte Minute dají v sobotu sbohem debutu Czeko. Na rozlučkový koncert zbývá posledních pár lístků Cocotte Minute dají v sobotu sbohem debutu Czeko. Na rozlučkový koncert zbývá posledních pár lístků

„Když jsme na podzim 2019 vyrazili na Czeko 15 let tour, ani ve snu nás nenapadlo, že ho budem muset pro velkej zájem protáhnout na půl roku. A už vůbec nás nenapadlo, že ho nakonec nedojedem kvůli světový pandemii. Kolem Czeka se vždycky děly kurva silný věci, ale že to bude až takovejdle masakr, to by prostě nikdo nikdy nevymyslel.
Díky tomu čínskýmu hegeši jsme se ale už ke stovkám nebo možná k tisícům z vás nedostali, a tak to prostě nenecháme! Uděláme pro vás poslední velkej CZEKO 15 let TOUR mejdan v Paláci Akropolis s online streamem do celýho světa kua!“ komentuje aktuální situaci zpěvák Zeller.

BLOG: Czendál z Cocotte Minute: Spíš bych čekal, že mi upadne ruka, než že nás zastaví pandemie

Cocotte Minute se 20.6.2020 od 20 hodin v Paláci Akropolis definitivně a naživo rozloučí s úspěšným 15 let Czeko tour a playlistem nadupaným nejen vzpomínkovými hity. Všichni, kterým pandemie znemožnila navštívit některý z jarních koncertů, budou moci přijít a vzdát tak hold kultovnímu debutu a titulní písni, která se těší oblibě nejenom naživo, ale i jako stále aktuální videoklip na internetu.

Kromě metalu v prvotřídní kvalitě čeká příznivce skupiny speciální light design, LED projekce, zkrátka rozlučka ve velkém stylu. „Těšíme se! Nehráli jsme 4 měsíce! Bude to strašný porno! Přijďte spolu s náma ukončit CZEKO 15 let tour a rovnou i zamořit svět našima žalmama!“ dodává frontman.

Aktuálně zbývá už jenom padesát lístků do naplnění vládou omezené kapacity. Na koho nezbyde lístek, bude moci sledovat koncert online. V průběhu streamu bude možné poslat kapele příspěvek skrze webové stránky donio.cz/CocotteMinute"Vše, co nám pošlete, použijeme na natočení nového klipu k tracku Křič nahá! ze stále aktuálního EP Veď mě! jako poděkování vám všem, kteří jste nás v téhle shit době drželi nad vodou." komentuje účel sbírky Zeller. 

Cocotte Minute točili pohádkový klip k Vlčímu hradu. Sto tisíc korun na něj věnoval fanoušek

O Cocotte Minute pak příznivci nepřijdou ani v létě. Svojí přítomností potěší na řadě akcí, o nichž budou postupně informovat na svých sociálních stárnkách. Pokud je chcete podpořit již nyní a „předvybavit se“ na jejich „rakšou“, navštivte www.zllo.cz.

Text: tz, hb, foto: Jan Nožička
Témata: Cocotte Minute, Czeko

zavřít