VIDEO: Cocotte Minute předělali Nesem Vám noviny do metalové verze

Vydáno 21.11.2021 | autor: redakce

Nesem Vám noviny v metalovém podání? I to je možné. Postarala se o něj formace Cocotte Minute, která aktuálně brázdní republiku na svém turné. Jako exkluzivního hosta si kapela přizvala na nahrávku Horsta ze spřátelených Trautenberk.

VIDEO: Cocotte Minute předělali Nesem Vám noviny do metalové verze VIDEO: Cocotte Minute předělali Nesem Vám noviny do metalové verze

První letošní českou metalovou vánoční píseň mají na svědomí Cocotte Minute. Zellerův klan předělal tradiční koledu Nesem vám noviny. Nu metalová cover verze Kohlleda včetně pocty Korn v závěru zazněla už vloni na speciálním vánočním streamu. Na naléhání fanoušků ji formace znovu nahrála a oficiálně nyní vydala. Jako exkluzivního hosta si přizvala Horsta ze spřátelené kapely Trautenberk.

Cocotte Minute brázdí republiku na akustickém turné, dějiny folku přepsali i ve Svitavách

Videoklip pojali Cocotte Minute, jak už je u nich zvykem, zcela netradičně a zapojili do něj i fanoušky, od nichž si do vizuálu "vypůjčili" věci. Režie se ujal Martin Vaněk.

"Prostě jsme cejtili potřebu se k těm Vánocům tak nějak umělecky vyjádřit. Benzin, metal, zvukař s pájkou  a takový to domácí štěsťýčko. Vototadyde!" shrnuje narativ videa frontman Zeller.

Cocotte Minute aktuálně brázdí republiku na svém turné. Čekají je ještě koncerty v Chrudimi, Hořovicích, Děčíně, Praze, Bratislavě, Brně a Ostravě. Zda se však uskuteční, je otázkou. Kvůli opatřením vlády o tom aktuálně formace jedná.

TZ, foto: archiv Cocotte Minute
Témata: Cocotte Minute, Zeller, Horst, Trauntenberk, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít