Divoký narozeninový večírek v Roxy obstarají Eskimo Callboy

Vydáno 16.08.2017 | autor: redakce

Pořádně divoká a tvrdá narozeninová párty vypukne 22. října v klubu Roxy. Němečtí Eskimo Callboy se po velké show na letošním festivalu Rock for People vrátí na podzim do Prahy, aby vystoupili v rámci oslav ROXY BE25.

Divoký narozeninový večírek v Roxy obstarají Eskimo Callboy Divoký narozeninový večírek v Roxy obstarají Eskimo Callboy

Koncerty Eskimo Callboy jsou vyhlášeny neuvěřitelnou dávkou energie, trochou šílenství a živelnou atmosférou. Nejen kapela, ale také fanoušci si koncerty užívají naplno a pouštějí se do všemožných kousků, nechybí ani oblíbeny crowdsurfing. Kluci, kteří se dovedně pohybují mezi metalem, hardcorem a elektronikou, se dali dohromady před sedmi lety v Castrop-Rauxel. Mají za sebou čtyři alba a úspěchy v Evropě, USA, Číně a Rusku, přičemž zcela výjimečnou pozici ikony zaujímají Eskimo Callboy v Japonsku. Kapela vyhrála kategorii Up & Coming německých Metal Hammer Award v roce 2013.

Narozeniny Roxy uzavře Stephan Bodzin. Bez autentičnosti je pro něj vše jen prázdnou skořápkou

Styl kapely se dvěma vokalisty v první linii je popisován jako metalcore řízlý post-hardcorem a elektronikou. Díky jejich kořenům v technu se objevuje také pojem electrocore. Boyband je známý tím, že si v textech neklade žádná velká omezení a tematicky se pohybuje zejména v trojúhelníku mejdan-chlast-sex. Sami svůj styl občas s nadhledem nazývají jako "porno metal". Eskimo Callboy mají podobný styl jako jejich krajané To The Rats And Wolves, se kterými často spolupracují v rámci společných vystoupení.

Jedinečné kouzlo kapely odvázalo na Rock for People i ty, kteří je do té doby ještě neznali. Jejich výkon se řadil nepochybně k těm nezapomenutelným. V jednom momentě si připadáte jako na blyštivé diskotéce, abyste se vzápětí ocitli uprostřed zpoceného moshpitu a po pár momentech stojíte pro změnu u baru v klubu a dáváte si dalšího panáka.

Eskimo Callboy vystoupí 22. října v rámci narozeninových oslav ROXY BE25 ve spolupráci s organizátory Rock for People. 

Předprodej začíná 16. srpna přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou po dobu 24hodin, poté i v ostatních předprodejích. Více informací na www.roxy.cz a www.rockforpeople.cz.

Témata: Eskimo Callboy, Roxy, BE25

zavřít