Festival Přeštěnice vypukne již příští týden! Přijedou Kryštof, Majk Spirit i spisovatel Robert Fulghum

Vydáno 14.06.2016 | autor: redakce

Už 16. ročník kultovního hudebního festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice se blíží! Již příští týden bude uprostřed jihočeských lesů, luk a strání opravdu živo, neboť odstartuje třídenní hudební maraton s bohatým doprovodným programem pro malé i velké!

Festival Přeštěnice vypukne již příští týden! Přijedou Kryštof, Majk Spirit i spisovatel Robert Fulghum Kryštof na nedávném Motorfestu v Českých Budějovicích. Foto: Petr Tibi

Festival OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE plný skvělé hudby a pohodové rodinné atmosféry bude zahájen již ve čtvrtek 23. června festivalovým večírkem pro všechny nedočkavé a bude pokračovat v pátek 24. a v sobotu 25. června.

SOUTĚŽ O 2 X 2 VSTUPY NA PŘEŠTĚNICE

FANOUŠKY ČEKÁ HUDBA I LITERATURA

Headlinerem pátečního večera bude patrně nejpopulárnější česká kapela současnosti - Kryštof. Těšit se můžete i na No Name, Monkey Business, O5 a Radeček, Peshata, Bags a nebude zde chybět ani česká kapela snů SUPERGROUP CZ. V sobotu 25. června se na scéně objeví slovenský rapper Majk Spirit s kapelou Live Band a návštěvníkům zahraje i Visací zámek, Totální nasazení, nový hudební objev Thom Artway nebo populární kapela Wohnout, která v Přeštěnicích vystoupí se speciálním hostem - Evou Pilarovou.

vložte odkaz, text nemažte

V rámci projektu Čistý festival zde navíc vznikne nová unikátní scéna, tzv. REC.STAGE, která nabídne "recyklované" show všech možných žánrů. Navíc bude pro všechny návštěvníky připraven rozmanitý doprovodný program v podobě atraktivní exhibice bikerů Open Air Dirt Jam a v sousedství areálu vznikne i Divadelně poetická osvěžovna, která nabídne nejen zajímavá divadelní představení, ale na tuto stage osobně zavítá i proslulý americký spisovatel Robert Fulghum, který zde v rámci LiStOVání představí svoji novou knihu. Tak přijďte na festival a užijte si slunce nad Přeštěnicí!Vstupenky na celý festival (včetně čtvrtečního festivalového večírku) jsou k mání za 690,- Kč, lístky na jednotlivé dny stojí 450,- Kč. Zvýhodněnou vstupenku pro 5 osob na celý festival můžete získat za 3100,- Kč, vstupenka pro 10 osob na celý festival je k dispozici za 5900,- Kč (vstupenky pro 5 a 10 osob jsou k prodeji pouze v síti milevskem.cz).

Josef Kašpar interview: Přeštěnický festival má opravdový příběh

Vstupenky na festival lze zakoupit v síti milevskem.cz, smsticket.cz, ticketart.cz, ticketportal.cz, ticketpro.cz nebo ticketstream.cz.

Témata: Přeštěnice, Kryštof, Majk Spirit, No Name, O5 a Radeček, Thom Artway, Čistý festival, Robert Fulghum

tz, jm, foto: Petr Tibi

zavřít