Legendy drum'n'bassu Ed Rush a Audio míří s projektem Killbox do klubu Roxy

Vydáno 04.05.2019 | autor: redakce

Vládci neura vás vtáhnou do temnoty! Jména Ed Rush a Audio jsou bezesporu synonymem pro tvrdší drum'n'bass. S dvěma dekádami hraní po celém světě a nespočtem vydaných desek patří tito dva umělci k absolutním legendám. Společně představují projekt Killbox, který pod taktovkou RAM Records zosobňuje naprosto zásadní spojení definující celý žánr. Nalaďte se na neurofunkovou vlnu, Roxy otevře 20. září sezonu pěkně zostra.

Legendy drum'n'bassu Ed Rush a Audio míří s projektem Killbox do klubu Roxy Legendy drum'n'bassu Ed Rush a Audio míří s projektem Killbox do klubu Roxy

Potetovaný tvrďák Audio zůstal po celou svou kariéru nekompromisní. Od jejího začátku stihl vydat pět alb, nepočítaně dvanáctipalců a jeho postavení v rámci jádra scény se tak stalo neotřesitelné. Ať už působil jako součást věhlasné party Resonant Evil, spojil se se značkou Renegade Hardware nebo po boku neuro pionýrů Tech Freak recordings. Následovalo osudové setkání s Ed Rushovým Virusem, u kterého vydal proslulou pecku Headroom, která na Beatportu dokonce sesadila Aviciiho track a vévodila hitparádě dlouhých třináct týdnů!

Hot Since 82 se na konci května vrátí do Roxy

Nikdo by nepochyboval, že Ed Rush naprosto změnil tvář drum'n'bassu. Od svých počátků, kdy nastartoval novou éru hardcoru, přes vydávání na Prototype nebo Metalheadz až po esenciální spolupráci s Opticalem, založením zmíněného labelu Virus a vydáním laba Wormhole se zapsal do učebnic dějepisu. Nastavil nová pravidla, která platí dodnes. Společně s kolosální energií, kterou přidává do placu Audio, nás čeká nevšední, propracovaně tvrdý zážitek.

TZ

Témata: Roxy, Ed Rush, Audio, Killbox

zavřít