Michal Prokop slibuje i pro letošní Vánoční koncert unikátní spojení s hosty

Vydáno 04.09.2019 | autor: redakce

Sotva dozněly poslední tóny originálních koncertních vystoupení třetího ročníku festivalu Krásný ztráty Live na statku ve středočeských Všeticích, je tady oznámení další velké akce, jejímž středobodem je zpěvák Michal Prokop a jeho skupina Framus Five. Již tradiční Vánoční koncert Michala Prokopa se letos odehraje 21. prosince na klasickém místě: ve Foru Karlín.

Michal Prokop slibuje i pro letošní Vánoční koncert unikátní spojení s hosty Michal Prokop slibuje i pro letošní Vánoční koncert unikátní spojení s hosty

Vyprodaný Festival Krásný ztráty Live svedl ve dnech 9. a 10. srpna na jedno pódium a také k jednomu pomyslnému mikrofonu takové osobnosti naší scény, jakými jsou například Vladimír Mišík, David Koller nebo Vlasta Redl. Ti všichni a mnozí další si s Michalem Prokopem coby festivalovým hostitelem zazpívali písničku a posluchačům tak zprostředkovali neopakovatelné zážitky.

Michal Prokop a Framus Five se ve Svitavách dočkali ovací vestoje

V podobném duchu se obvykle odehrávají i Vánoční koncerty Michala Prokopa, na kterých kromě standardního koncertního setu Framusu Five, plného hitů nasbíraných za více než půlstoletí Prokopovy kariéry, zazní také písně pozvaných hostů. A je již zavedeným standardem, že si s nimi Michal Prokop připraví duet, který se zpravidla už nikdy více neopakuje.

V minulých letech těmito hosty byli například Matěj Ruppert, Vlasta Redl nebo Ondřej Ruml. "Forum Karlín se pro pořádání tradičního Vánočního koncertu osvědčilo. Prostor umožňuje velkou kapacitu na sezení i stání, aniž by diváci ztráceli prožitek intimní atmosféry. Vloni byl koncert vyprodaný už v poměrně velkém předstihu, proto doporučujeme zájemcům si místa zarezervovat včas," zve na koncert David Gaydečka za pořádající agenturu.

Jména letošních hostí zatím zůstávají tajemstvím, jisté však je, že se bude jednat o výrazné osobnosti té nejkvalitnější části domácí scény, mezi jejíž veterány ostatně patří i sám protagonista Vánočního koncertu.

Vstupenky jsou v prodeji od úterý 27.8. 2019 zde.

Michal Prokop a Framus Five budou také koncertními hosty Hudební cen Žebřík - 13. března v DEPO2015 v Plzni. Více na www.anketazebrik.cz.

tz, jm

Témata: Michal Prokop, Framus Five, Krásný ztráty, Žebřík

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít