Monkey Business míří do klubů. Na turné Maximum Power představí nové album

Vydáno 07.10.2018 | autor: Josef Martínek

Monkey Business vyráží na konci září na podzimní část svého klubového turné Maximum Power. Fanoušci se mohou těšit na deset vystoupení po celé České republice, v Praze kapela odehraje rovnou tři koncerty a především publiku představí písně z připravovaného alba.

Monkey Business míří do klubů. Na turné Maximum Power představí nové album Monkey Business míří do klubů. Na turné Maximum Power představí nové album

Skupina láká do na vystoupení se silnými písněmi, emocemi, hlasy i strunami. "Už se moc těšíme, až si zahrajeme na našem podzimním turné písničky z nového alba, které vychází právě na podzim a je to velká pecka," podotýká zpěvák kapely Matěj Ruppert.

Monkey Business představili nové kostýmy. Jsou na nich parazité, včetně Andreje Babiše a Miloše Zemana

Pro zpěvačku Terezu Černochovou se bude zároveň jednat o první desku s Monkey Business. "Vždy se těším na naše koncerty v klubech a na fanoušky. Ale tentokrát se těším ještě o kousek víc, protože jim přivezeme nové písně, novou desku - pro mě osobně mou první desku s Monkey Business!" uvedla Černochová k podzimnímu turné.

Klubové turné Maximum Power! po České republice zahájila kapela 29. září v klubu Fénix ve Zlíně. Tři koncerty Monkey Business odehrají v pražském Lucerna Music Baru a to 4., 5. a 6. prosince. Turné zakončí 15. prosince v Brně. Všechny aktualizované termíny naleznete níže.

Podzimní část tour Maximum Power!:

12. 10. Jihlava - Soul klub
13. 10. Třebíč - Národní dům
20. 10. Jablonec - Eurocentrum
26. 10. Teplice - klub Knak
24. 11. Vysoké Mýto - M klub
4., 5., 6. 12. Praha - Lucerna music Bar
15. 12. Brno – Fléda

tz, jm

Témata: Monkey Business, Maximum Power, funk

zavřít