Monkey Business vyjíždí na podzimní část turné Už jsi zaplatil daň z práva na život?

Vydáno 13.09.2017 | autor: redakce

Po letních prázdninách a vystoupeních pod širým nebem vyjíždí skupina Monkey Business opět v plné síle na podzimní část tour Už jsi zaplatil daň z práva na život? po kulturácích a klubech. Odstartuje 22. září v Music Clubu Kotelna v Litomyšli, následovat budou zářijové a říjnové koncerty v Pardubicích, Mariánských Lázních, Domažlicích, Brně, Krnově, Litvínově a Liberci.

Monkey Business vyjíždí na podzimní část turné Už jsi zaplatil daň z práva na život? Monkey Business vyjíždí na podzimní část turné Už jsi zaplatil daň z práva na život?

"Na jaře jsme do naší tour vstoupili s novou laserovou show, novými zářivými kostýmy, novými aranžemi skladeb i s novými myšlenkami. Na stejné vlně se ponesou i naše podzimní koncerty," říká baskytarista skupiny Monkey Business Pavel Mrázek. "Nejít na koncert skupiny Monkey Business je životní chyba, která by se mohla každému vymstít," podotýká zpěvák skupiny Matěj Ruppert.

Monkey Business zavítali do Kavárny de Luxe. Ve Žlutých lázních převzali Zlatou desku

Vyvrcholením podzimní části koncertní šňůry Monkey Business bude trojice předvánočních koncertů v pražském Lucerna Music Baru 12., 13. a 14. prosince.

Do letošní sedmnácté sezony vstoupila skupina Monkey Business nejen s úspěšným turné, ale také s novou členkou kapely, kterou se od letošního ledna stala zpěvačka Tereza Černochová. Po šestnácti letech nahradila Tonyu Graves. Sedmnácté narozeniny oslavila kapela tradičním květnovým koncertem v pražských Žlutých lázních a jako dárek si k nim v létě nadělila zbrusu nový videoklip Sex and Sport? Never! ze stejnojmenné desky, která vyšla v roce 2015. Vystupuje v něm plejáda českých sportovců včetně biatlonistky Gabriely Koukalové.

MONKEY BUSINESS - podzimní část tour:
22. 9. 2017 – Litomyšl – Music Club Kotelna
23. 9. 2017 – Pardubice – Music club Žlutý pes
29. 9. 2017 – Mariánské Lázně – Club Na Rampě
30. 9. 2017 – Domažlice – Kulturní dům
12. 10. 2017 – Brno – Radost
13. 10. 2017 – Krnov – Kofola Music Club
27. 10. 2017 – Litvínov – Attic Music Club
28. 10. 2017 – Liberec – Bunkr Club

tz, jm, foto: archiv, Jana Zvolánková (koncert ve Žlutých lázních)

Témata: Monkey Business, Už jsi zaplatil daň z práva na život?

zavřít