Nejslavnější tributní Pink Floyd kapela z Austrálie se vrací do ČR s novou show All That You Feel

Vydáno 21.08.2019 | autor: redakce

The Australian Pink Floyd Show již není třeba dlouze představovat. Populární Australané pravidelně nadchnou tisíce fanoušků této britské legendy po celém světě a svojí silnou fanouškovskou základnu si našli i v Čechách. V roce 2020 vyjíždí s novou show All That You Feel. V rámci All That You Feel world tour zahrají 24. 2. 2020 v pražské Tipsport Areně zásadní hity Pink Floyd.

Nejslavnější tributní Pink Floyd kapela z Austrálie se vrací do ČR s novou show All That You Feel Nejslavnější tributní Pink Floyd kapela z Austrálie se vrací do ČR s novou show All That You Feel

Show All That You Feel slibuje ty největší klasiky z těch nejkultovnějších alb Pink Floyd jako např. Meddle, Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here, Animals či Wall. Kapela tak u nás opět předvede svou bezmeznou oddanost k dědictví Barretta, Waterse, Gilmoura, Wrighta a Masona se svojí show, která odkazuje k legendární produkci Pink Floyd. Velkolepá produkce s nejmodernějšími světelnými efekty, lasery, speciálně navrženými video projekcemi a animacemi, které jsou promítány na obrovské kruhové obrazovce a LED stěnách, slibují nevšední audio-vizuální zážitek. Na scéně samozřejmě nebudou chybět gigantické nafukovací ikony “pinkfloydovských” alb, jako např. růžový klokan, prase či učitel. V doprovodu 10-ti členného souboru z Adelaide hrající skladby s maximálním důrazem na detail a zvuk, který je zdokonalován již po více než 30 let. Nezapomenutelný zážitek pro všechny fanoušky Pink Floyd, ale také milovníky hudby obecně. 

The Australian Pink Floyd Show je jednou z nejstarších a nejdéle fungujících tributních kapel a rozhodně patří k těm nejslavnějším. Ohromující hudební produkce se zaměřením na hudební a vizuální detail, učinily z této show jeden z nejžhavějších hudebních artiklů na hudební scéně vůbec. The Australian Pink Floyd Show se již několikrát objevili v televizích, hudebních časopisech, dokumentárních filmech a knihách o Pink Floyd, byli nesčetněkrát vyzdviženi v prestižních hudebních médiích i novinách, mj. v The Times či The Guardian.

Text: TZ

Témata: Pink Floyd, The Australian Pink Floyd Show, Tipsport Arena, koncert

zavřít