Okoř se šťávou představuje program: Vystoupí Slza, ATMO Music, Rybičky 48, UDG, Voxel, Wohnout i Visací zámek

Vydáno 23.03.2016 | autor: redakce

Už 18. ročník open festivalu na jednom z nejromantičtějších míst v blízkosti Prahy, pod zříceninou hradu Okoř, proběhne 28. května. A organizátoři slibují, že letošní Okoř se šťávou dostojí svému názvu a bude opravdu šťavnatá. Startuje se už ve 12 hodin a dojde na mladou krev domácí scény i osvědčené stálice. 

Okoř se šťávou představuje program: Vystoupí Slza, ATMO Music, Rybičky 48, UDG, Voxel, Wohnout i Visací zámek Okoř se šťávou má vždy skvělou atmosféru

Návštěvníci se mohou těšit na ATMO Music, jejichž singly Andělé či Ráno v rádiích nešlo přeslechnout. Poprvé na Okoři se šťávou vystoupí také duo Slza, která v anketě Český slavík 2015 získala dvě ocenění, Objev roku a Hvězda internetu. Rovněž na Žebříku 2015 jí fanoušci zajistili dvě ceny - 1. místo za Skladbu roku a 2. místo v kategorii videoklipů (obojí s písní Katarze). 

Opět se na louku pod Okoř chystají například Rybičky 48 či Voxel. Představí se rovněž Všichni svatí, kteří právě vydali novou desku a brázdí republiku coby předkapela No Name. Uslyšíte i tradiční festivalovou akvizici Wohnout, která letos slaví už 20 let existence. Novou desku Noční motýl představí pravidelný účastník Okoře, skupina České Srdce. Po roční pauze zde vystoupí UDG i s albovou novinkou Emotikon. V odpoledních hodinách se předvede také vítězka Superstar 2013 Sabina Křováková, která nabídne repertoár z povedeného albového debutu Sirkama.Dojde i na formaci Sto Zvířat, která loni vydala nové album Ministerstvo mého nitra. A vůbec poprvé přijede na Okoř se svým Traktorem a dalšími nesmrtelnými songy legendární Visací zámek, jenž nedávno oslavil 33 let. 

Na druhé scéně uvidíme například projekt eFeM, který tvoří Filip Sázavský a Martin Chobot, vystoupí i Michael Foret  či The Train Robbers. Festival budou opět moderovat Lukáš Pavlásek a Pavel Anděl.

Okoř se šťávou 2016, to je třináct hodin hudby bez přestávky! Na festival bude jako každý rok jezdit kyvadlová doprava, tzv. linka X-Okoř z Prahy 6 a Kladna. V areálu bude hlídaný prostor pro kola. Vstupenky seženete v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketportal, Ticketpro nebo přímo na Okoři. 
 
Více informací najdete na stránkách festivalu www.okorsestavou.cz 

tz, jm, foto: Patrik Bouzek

zavřít