Ondřej Brzobohatý zahájil předvánoční Universum Tour, pokračování bude na jaře

Vydáno 06.12.2016 | autor: admin

Po úspěšném Symphonicum Tour vyráží Ondřej Brzobohatý před Vánoci na další speciální turné, tentokrát nazvané Universum Tour. Na prosinec naplánoval tři koncerty, z nichž největší proběhne 18. prosince v pražském Foru Karlín, další zastávky chystá na příští rok. 

Ondřej Brzobohatý zahájil předvánoční Universum Tour, pokračování bude na jaře Ondřej Brzobohatý na vánočním koncertě v roce 2015. Foto: Jana Zvolánková

V kinech má za sebou premiéru film Krycí jméno Holec, stejně tak další film s jeho hudbou Anděl Páně 2. Nedávno vyšlo album 55 Richarda Müllera, pro které zhudebnil patnáct textů Petra Uličného a pod kterým je Ondřej Brzobohatý podepsaný také jako producent. Album už si vysloužilo platinu za prodej.

LIVE: Ondřej Brzobohatý roztáčí kolotoč Symphonicum Tour

Současně vychází na DVD záznam jeho jarního, velmi úspěšného Symphonicum Tour, jež odjel se svou kapelou a symfonickým orchestrem. Letošní Universum Tour má celkem tři zastávky: koncert v Brně proběhl 4. 12., dále jsou na programu 11. 12. Ostrava (Gong) a 18. 12. Praha (Forum Karlín). V příštím roce pak následují Hradec Králové, Liberec, Zlín, České Budějovice, Plzeň a Karlovy Vary.

"Pojedu ho také s podstatně větší kapelou, než koncertuji běžně, ale to je jediná podobnost. Koncepce bude úplně jiná. Už stylem muziky, v níž tentokrát budu o trochu odvážnější. Dalo by se říci, že Universum Tour bude hudebně víc tepat," říká Brzobohatý. 

vložte odkaz, text nemažte

Universum Tour 2016
NE 4.12. Brno Sono
NE 11.12. Ostrava Gong
NE 18.12. Praha Forum Karlín

Universum Tour 2017 (ČR + SR)
ST 15.3. Hradec Králové
ČT 16.3. Prostějov
PO 20.3. Žilina
ÚT 21.3. Košice
ČT 23.3. Liberec
NE 26.3. Bratislava
PO 27.3. Zlín
UT 4.4. České Budějovice
P0 10.4. Plzeň
ST 19.4. Karlovy Vary

tz, jm, foto: Jana Zvolánková

Témata: Ondřej Brzobohatý, Universum Tour, koncerty, turné

zavřít