Pokáč se příští rok chystá zaplnit Forum Karlín

Vydáno 18.12.2018 | autor: redakce

Písničkář Pokáč připravuje největší koncert své dosavadní kariéry. Pražské Forum Karlín se chystá vyprodat příští rok na podzim, a to 24. října. Během velkolepého koncertu se mohou fanoušci těšit na křest jeho druhého alba, spoustu hostů
a překvapení. Předprodej vstupenek je již zahájen a kromě klasických lístků si mohou příznivci Pokáče zakoupit i originální vánoční balíčky.

Pokáč se příští rok chystá zaplnit Forum Karlín Pokáč se příští rok chystá zaplnit Forum Karlín

Pokáč je populární folkový zpěvák, mnohými označován za "Jarka Nohavicu YouTubové doby". Vyniká svými mimořádně vtipnými a nápaditými texty, které zhudebňuje nejen v rámci svých desek. V roce 2017 získal nominaci jak na Objev roku v anketě Český slavík, tak v Cenách Anděl. Mezi fanoušky jsou také velice oblíbené jeho online streamy na Facebooku a Instagramu, nicméně živé koncerty jsou stále nejžádanější. 

Pokáč vyprodal Zach's Pub v Plzni. Mezi písničkami vyprávěl vtipné historky

O popularitě Pokáče napříč českým publikem svědčí i fakt, že jeho koncerty bývají často beznadějně vyprodané a musí se přesouvat do větších sálů. Pražské Forum Karlín ovládnou Pokáčovy písně 24. října. Návštěvníky čeká unikátní koncert, spousta hostů, spousta songů, spousta překvapení, spousta všeho. Jen vlasů na pódiu pomálu.

Vstupenky na pražský koncert jsou již v předprodeji. "Žádný český plešatý písničkář to ještě nedokázal, změňme to! Pojďme vyprodat FORUM! Vstupenky kupte buď obyčejný, nebo ve formě funky vánočního balíčku, kterej můžete dát všem pod stromek. Ten balíček obsahuje dvě lupení, pak dvě speciální placky s nápisem 'JDU NA POKÁČE DO KARLÍNA A NESTYDÍM SE ZA TO' a pak taky jedno speciální vánoční přání z tržnice, které jsem sám osobně podepsal a v neposlední řadě slzy z mé výpravy na poštu. PS: Přijďte aspoň někdo pls…" informuje svoje fanoušky Pokáč na sociální síti.

Jednotná cena vstupenky, která platí až do Vánoc, je 380 Kč
.
Pokáčův vánoční balíček, který obsahuje dvě vstupenky, placky a osobní věnování, pořídíte za 800 Kč.

Kompletní informace o chystaném koncertě a o vstupenkách naleznete zde.

tz, jm

Témata: Pokáč, Forum Karlín

zavřít