Povodí Ohře roztančí Rock Café, přiveze s sebou Hippie Chippies

Vydáno 12.05.2022 | autor: redakce

Už v pátek 13. května roztančí pražské Rock Café Povodí Ohře. Jeho koncerty bývají nabité energií a syrovostí, překvapit umí také hrou na originální nástroje. Jako předskokany si sebou přiveze Hippie Chippies, kteří českou scénu teprve poznávají.

Povodí Ohře roztančí Rock Café, přiveze s sebou Hippie Chippies Povodí Ohře roztančí Rock Café, přiveze s sebou Hippie Chippies

Povodí Ohře jsou v Rock Café jako doma. Na začátku roku 2020 v něm odehráli vydařený předcovidový koncert, na který dorazilo několik stovek lidí, v roce 2021 pak společně s Rock Café připravili vůbec první klubovou show v ČR hned v první den, kdy to opatření dovolovala. A to by bylo, aby se tohle funkční spojení neoprášilo i v roce 2022 – tentokrát opět jako plnohodnotý koncert bez omezení v podobě sezení nebo respirátorů.

Večer otevře kapela z garáží v Mělníku – Hippie Chippies! Ti se po české hudební scéně potloukají  zatím poměrně krátce, i tak už ale stihli odehrát pěknou řádku koncertů, které měly společné jedno – ani jeden pár nohou nezůstal mimo parket.

A i když jde o pátek třináctého, pověrám není radno důvěřovat. Jedno je pro tento datum totiž jistý – Povodí Ohře a Hippie Chippies roztancují celé Rock Café!

Událost na Facebooku

Vstupenky k zakoupení zde

TZ, foto: archiv Povodí Ohře
Témata: Povodí Ohře, Hippie Chippies, Rock Café, koncert

zavřít