Rock for People otevře Večírek pro nedočkavé. Zahrají The Chancers nebo Skyline

Vydáno 04.05.2017 | autor: redakce

Rozehřívací večer chystá pro své návštěvníky Rock for People. V předvečer festivalu, v pondělí 3. července, proběhne v hradeckém Festivalparku tradiční zahajovací Večírek pro nedočkavé. Během "nultého" dne budou otevřené dvě scény, na kterých vystoupí celkem čtrnáct kapel.

Rock for People otevře Večírek pro nedočkavé. Zahrají The Chancers nebo Skyline Skyline budou patřit k hvězdám Večírku pro nedočkavé

Večírku budou kralovat ostřílení matadoři The Chancers nebo veteráni taneční scény Skyline, ale ke slovu se dostanou také mladé a dravé české kapely, jako jsou například mostečtí Burning Steps, kteří na sebe upozornili mimo jiné jako předskokani loňského koncertu Suicidal Tendencies. Žánrovou pestrost Večírku dokreslí skatepunkoví Krang, indie-rocková skupina Rituály, punkrocková parta Just for Being, rock'n'rolloví The Drain nebo energičtí Cocaine Party. O závěrečnou taneční tečku se postará bubeník skupiny Mandrage Matyáš Vorda alias DJ Dead Sailor.

VIDEO: Paramore míří s novou deskou na Rock for People! Podívejte se na klip Hard Times

Do finální podoby pondělního line-upu budou moci zasáhnout i sami fanoušci, hned pětice kapel totiž vzejde z hlasování v mezinárodní hudební soutěži Planetrox. Do té se kapely mohou hlásit do 5. května, pět z nich s nejvíce body se následně představí na Rock for People, a přímo na místě porota rozhodne, kdo si vyrazí zahrát na jeden z největších kanadských festivalů Envol et Macadam v Quebecu. Více na www.planetrox.ca.

vložte odkaz, text nemažte

Večírek pro nedočkavé je zdarma pro všechny návštěvníky, kteří mají celofestivalový pas nebo vstupenku na první festivalový den. Vstupenky jsou v prodeji na www.rockforpeople.cz. Aktuální edice celofestivalových pasů je v prodeji za cenu 2 000 Kč. K dispozici jsou také kombotickety nebo jednodenní vstupenky na jednotlivé festivalové dny.

Témata: Rock for People, Večírek pro nedočkavé, The Chancers, Skyline, festivaly

zavřít