Rockový Slunovrat se vrací, headlinerem bude Dubioza Kolektiv

Vydáno 28.11.2022 | autor: redakce

Po vynucené pauze se na scénu vrací Rockový Slunovrat. Tradičně se bude konat první červnový víkend, tedy 2. až 3. června 2023 v amfiteátru Lesního divadla v Řevnicích. Headlinerem bude Dubioza Kolektiv, vystoupí také Itchy a Hentai Corporation.

Rockový Slunovrat se vrací, headlinerem bude Dubioza Kolektiv Rockový Slunovrat se vrací, headlinerem bude Dubioza Kolektiv

Na dvou pódiích se vystřídají zahraniční hvězdy, tuzemské stálice i neokoukané tváře. Headlinerem nabitého ročníku 2023 je Dubioza Kolektiv – bosenský klenot, který je s Rockovým Slunovratem spjat už od první show v roce 2017. Diskografie kapely se letos rozrostla o jedenáctý albový počin Agrikultura, který pokračuje v zajetých kolejích úderného balkan/ska/punku.

Rockový slunovrat v Řevnicích vrcholil s Royal Republic, bavili také Kapitán Demo nebo Wohnout

V závěsu za nimi jsou Itchy, mladí punkrockeři z Německa, kteří v poslední době kromě angličtiny dávají přednost také songům ve své mateřštině. Z českých luhů a hájů dorazí svérázní, ale talentovaní Hentai Corporation.

Předprodej vstupenek na celý festival je rozdělen do cenových vln. Na webových stránkách festivalu lze nyní prvních sto lístků pořídit za exkluzivní cenu 590 korun. Po vyprodání je bude možné na webu a v síti GoOut.cz pořídit za 790 korun. Více informací o akci je k nalezení na www.rockovyslunovrat.cz nebo na facebookových stránkách festivalu.

red, foto: Rockový Slunovrat
Témata: Rockový Slunovrat, Dubioza Kolektiv, Itchy, Hentai Corporation

zavřít