Schyluje se k návratu My Chemical Romance! Novinky čekejte v září

Vydáno 21.07.2016 | autor: redakce

Letos je to přesně deset let, co světové žebříčky ovládla EMO parta My Chemical Romance se svým dnes už kultovním albem The Black Parade. A to je možná ten pravý čas, aby se muzikanti dali opět dohromady a napnuli síly ke znovuobnovení činnosti. 

Schyluje se k návratu My Chemical Romance! Novinky čekejte v září My Chemical Romance patřili k nejúspěšnějším EMO kapelám

Zatím se nedá říci, že by My Chemical Romance tuto novinu vykřičeli do světa, spíš ji jen tajemně naznačují. Na Twitteru totiž sdíleli video, ve kterém vidíme plápolající bílou vlajku s černým křížem a slyšíme táhlou klavírní melodii z písně Welcome To The Black Parade. Na závěr se pak objeví nápis 9/23/16, který značí, že na 23. září pro nás kapela něco chystá. 

RECENZE: Zrcadlo vzpomínek na dospívání My Chemical Romance

Jejich nejúspěšnější album The Black Parade si pořídily více než tři miliony fanoušků po celém světě, hity jako Welcome To The Black Parade, Famous Last Words nebo Teenagers si zpívali nejen tehdejší náctiletí. Hráli také v Praze nebo na festivalu Rock for People

vložte odkaz, text nemažte

Emaři z New Jersey se s námi rozloučili v roce 2013, o rok později ještě fanouškům poslali na památku výběrovku. Nyní se ale zdá, že se chystají povstat z mrtvých. Druhou variantou pak je, že se chystají pouze oslavit desáté výročí svého nejúspěšnějšího alba. Zatím mohou fanoušci jen čekat a spekulovat. 

NME, jm

Témata: My Chemical Romance, Gerard Way, EMO, The Black Parade

zavřít