Sia odhalila tvář: Na koncertě v Coloradu jí paruku odfoukl vítr

Vydáno 24.06.2016 | autor: Josef Martínek

Australská diva Sia v posledních letech zásadně vystupuje s maskou, parukou zakrývající obličej, nebo dokonce otočená zády k publiku. Svou tvář úzkostlivě skrývá, protože nechce, aby jí sláva vstoupila do osobního života. Jenže živlům neporučíš, a tak musela na koncertě v Coloradě ukázat víc než jen svůj pěvecký talent. 

Sia odhalila tvář: Na koncertě v Coloradu jí paruku odfoukl vítr Sia svou tvář ukazuje nerada. Foto: Billboard

Siinu tvář při koncertě v Coloradu zakrývala proslulá paruka s velkou černobílou mašlí, pak ovšem přišel poryv větru a ukázal víc, než zpěvačka chtěla. Zachovala se však profesionálně, nezpanikařila a vystoupení bez zaváhání dozpívala. Koneckonců, jak můžete vidět na fotografii, nemá se rozhodně za co stydět.

RECENZE: Sia se přestala bát. Na This Is Acting je dobrou herečkou

Sia v minulosti vystupovala bez masky, v té době ale ještě nebyla zdaleka tak populární a živila se hlavně psaním hitů pro slavnější kolegyně - jejích služeb využily Beyoncé, Rihanna, Kylie Minogue, Britney Spears a další hvězdy. Obličej začala schovávat v éře svého zatím nejúspěšnějšího alba 1000 Forms Of Fear z roku 2014, kdy pozornost odváděla ke strhujícím tanečkům dětské hvězdy Maddie Ziegler

vložte odkaz, text nemažte

"Tím, že jsem dostala možnost pracovat s těmi největšími popovými hvězdami, jsem mohla trochu nahlédnout do jejich života. A zjistila jsem, že žít jako oni vůbec nechci. Chci jen mít svoje soukromí," zdůvodňovala Sia kdysi, proč vystupuje s parukou. Pravdou však je, že kdo zapátrá na internetu, fotografie jejího obličeje bez problémů dohledá. 

Témata: Sia, paruky, Maddie Ziegler, Colorado, koncerty, 1 000 Forms Of Fear, Beyoncé, Rihanna, Kylie Minogue, Britney Spears

zavřít