AUDIO: Sia láká na album zbytků. Tentokrát písní, kterou odmítla Rihanna a produkoval ji Kanye West

Vydáno 08.01.2016 | autor: Josef Martínek

Nové album This Is Acting australské divy Sii sice vyjde až 29. ledna, už nyní je ale venku tolik singlů, že fanoušci znají zhruba polovinu tracklistu. Deska složená z písniček, které napsala pro jiné interprety, ale nakonec nebyly využity, bude obsahovat i song Reaper, původně psaný pro Rihannu. 

AUDIO: Sia láká na album zbytků. Tentokrát písní, kterou odmítla Rihanna a produkoval ji Kanye West Sia dál láká na album zbytků. Tentokrát písničkou, kterou odmítla Rihanna a produkoval ji Kanye West

Skladbu Reaper se Rihanna nakonec rozhodla nezařadit na chystanou desku ANTI, podobně jako to udělala třeba Adele s už nějakou dobu známými songy Alive a Bird Set Free. Spolu se 40tiletou Australankou je autorem novinky Kanye West, americký rapper, který rovněž chystá co nevidět vydat novou desku. Ani takto silná kombinace ale nezaručuje mimořádný výsledek.

VIDEO: Sia chtěla druhý Chandelier, videoklip k Alive se ale nepovedl

Skladba je totiž spíš jakási líbivá vata, co možná roztančí rozvernou melodií, je ale naprosto nevzrušivá a po třetím poslechu už ji nemáte chuť pouštět znova. Přitom minulým albem 1000 Forms Of Fear strhla Sia hlavně díky naléhavosti, živelnosti a emocím, to vše ale v novince chybí. Bohužel to už není po předchozích upoutávkách velkým překvapením, ani ty totiž snad s výjimkou pilotu Alive nenadchly. 

AUDIO: Sia tentokrát víc než písničkou zaujala obalem singlu i alba

Evidentně nevyjde nastejno, když Sia píše písničku pro sebe a když ji připravuje "na tělo" jinému interpretovi. V minulosti z jejího pera vyšlo pár velkých hitů pro Beyoncé, Britney Spears a koneckonců právě i pro Rihannu. Jenže pokud budou všechny položky na This Is Acting tak ploché jako Reaper, není se co divit, že je kolegové a kolegyně Sie s díky vrátili. 

Josef Martínek

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít