Kanye West by chtěl, aby o něm vznikl film. Hrát ho má běloch

Vydáno 30.07.2019 | autor: Aleš Harazim

Dokážete si představit, že by prostořekou rapovou hvězdu ztvárnil bílý herec? Byl by to velice odvážný film, to se musí nechat.

Kanye West by chtěl, aby o něm vznikl film. Hrát ho má běloch Kanye West by chtěl, aby o něm vznikl film. Hrát ho má běloch

To, že by Kanye West chtěl, aby o něm vznikl film, není zase takové překvapení. Přece jen je to trošku egomaniak. Co ovšem překvapí, je jméno herce, který by ho podle jeho přání měl ve filmu ztvárnit.

RECENZE: Jmenuj génia, který není šílený. Kanye West to určitě není

Má jím být komediální herec Danny McBride. Člověk, kterého znáte ze spousty komediálních filmů a seriálů.

Ano, vidíte správně. Běloch. Prozradil to sám Danny McBride v talk show Jimmyho Kimmela. Vyprávěl tam o bizarním dni, kdy ho k sobě Kanye West pozval a tuto nabídku mu přednesl. Když mu Kanye zavolal, Danny McBride si nejprve myslel, že jde o nějaký fórek, ale pak se slavný rapper objevil u něj doma v teplákovce a seděl v jeho lodi v Jižní Karolíně, kde bydlí.

Kanye West plánuje zfilmovat svůj životní příběh a nabídl mu při setkání jeho roli. "Prostě chtěl, abych ho já hrál," říká v talk show Danny McBride, na což Jimmy Kimmel odpovídá: "Pokud tenhle projekt vznikne, rád bych hrál Kim Kardashian."

Text: Aleš Harazim

Témata: Kanye West, Danny McBride, životopis, film

zavřít