TOP 8 videoklipů týdne (99.): We On The Moon s příběhem tragické lásky, Jananas věří: To samo!

Vydáno 09.08.2016 | autor: Hana Bukáčková

Náš pravidelný výběr zajímavých klipů se nebezpečně blíží ke stému vydání. Co nabízí tentokrát? Václav Neckář opět vdechl život Klukovi z plakátu, Kanye West propraguje módní značku, Jananas znají důvod všech neúspěchů a Biffy Clyro navštívili obskurní kabaret. Čerstvý vítr mládí k nám zavál například Glass Animals nebo Arianu Grande.

TOP 8 videoklipů týdne (99.): We On The Moon s příběhem tragické lásky, Jananas věří: To samo! Jananas našli výmluvu: To samo! Foto: David Konečný


BIFFY CLYRO
V PĚKNĚ DIVNÉM PODNIKU

Asi každý by chtěl zavítat do baru, kde do vás bude drinky tlačit chlap s pirátskou páskou přes oko. A u toho vám do uší bude volně plynout skvělá hudba od Biffy Clyro. Skotské trio očividně chytlo vizuální slinu a servíruje jeden parádní snímek za druhým. Jejich poslední deska Ellipsis, kterou nedávno představili i u nás v Česku, je očividně dobrým materiálem pro natáčení nápaditých videoklipů.

HITPARÁDY (55.): Drake může za to, že je v žebříčcích nuda. Vody čeří aspoň Biffy Clyro a Sia

POŘÁDNĚ TEMNÝ KANYE WEST

Rapper Kanye West při natáčení nového klipu vylil celý kyblík černé barvy. Možná proto je občas těžké ve videoklipu pro módní značku Balmain něco vidět. Nový snímek, který doprovází jeho song Wolves, potěší oko každého milovníka extravagance a neotřelých outfitů. A Kim Kardashian, neboť ta si v manželově klipu zahrála rovněž.

TOP 8 videoklipů týdne (94.): Kanye West v posteli s Donaldem Trumpem, Sum 41 bojují s Miley Cyrus

ARIANA GRANDE NABÍZÍ JEN SEBE A SVŮJ HLAS

Musíme přiznat, že na první pohled nový klip mladičké zpěvačky Ariany Grande působí poněkud bez nápadu. Nicméně oceňujeme, že rozverná popová divoška v sobě našla i smysl pro minimalismus a můžeme teď obdivovat konečně něco jiného než její pružné tělo. V novém klipu totiž hlavní roli hraje její nádherný hlas. Škoda jen, že mu nedává přednost častěji.

vložte odkaz, text nemažte

GLASS ANIMALS A STORY Z BUFETU

Britská indie kapela Glass Animals již zanedlouho poskytne návod, jak být správnou lidskou bytostí. Jejich připravovaná deska totiž ponese název How To Be A Human Being a vyjde 26. srpna. Zatím si můžeme vychutnat nový klip k singlu Youth, kde navazují prostředím i postavami na vizuál předešlý. Opět se vydáváme do zapadlého bistra kdesi u dálnice, kde si mladá servírka prožívá svoje životní dramata.

JANANAS SE VTIPNĚ VYMLOUVAJÍ

Folková partička s vtipnými texty vydala singl To samo!, který předznamenává jejich nové stejnojmenné album, na něž se můžeme těšit už 9. září. Klipem provází legračně se kroutící stařík a psaný text - takže si u toho můžete hned pobrukávat. Pointu asi každý dobře znáte - když něco rozbijeme nebo pokazíme, máme často tendenci tvrdit, že za to nemůžeme. To samo. 

 

LÁSKA AŽ ZA HROB S WE ON THE MOON

Pop-rocková brněnská kapela o sobě dává vědět novým videem k hitu Home ze stejnojmenného alba, které letos na jaře vydala. Opět je zde dominantní chraplák zpěváka Tomáše Červinky. Klipově se jedná o velmi vydařené dílko. Pojednává o tom, jak se zpěvák seznámí s dívkou svého srdce, zamilují se do sebe, vezmou se. Vše je idylické až do chvíle, než mladík o svou vyvolenou tragicky přijde a zbyde tu na všechno sám.

VÁCLAV NECKÁŘ Z PLAKÁTU A PATRICIE 

Legenda českého popu vydala po čase nový singl Kluk z plakátu. Píseň napsala Patricie, která si s ním "střihla duet". Klip je napůl hraný a napůl kreslený, máme zde jedinečnou možnost vidět Neckáře netradičně v trenýrkách. Retro snímek je plný vzpomínek na zpěvákovu kariéru. Na závěr se mezi fanoušky mihne i fotografka iReportu Lucie Levá.

 

JOHN NEWMAN NÁS ZASE ROZTANČÍ

Nový singl zpěváka megahitu Love Me Again je na světě. Letní hitovka Olé vyšla ve své vizuální podobě před pár dny, natáčela se na pláži Los Cabos v Mexiku. Z klipu je cítit uvolněnost i sluncem a mořem provoněná atmosféra. Písničku napsal a produkoval neméně známý hitmaker Calvin Harris, který v textu trochu rýpe i do své ex - Taylor Swift. Na návykový refrén jen tak nezapomenete. 

text: Hana Bukáčková, David Stoklas

Témata: Biffy Clyro, Ariana Grande, Václav Neckář, We On The Moon, Kanye West, Jananas, John Newman, Glass Animals

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít