AUDIO: Sia se v srdceryvné baladě změnila v Malou sokolnici a burcuje: Dokážeš cokoliv!

Vydáno 11.12.2016 | autor: Josef Martínek

Australská diva Sia se řídí heslem, že železo se má kout, dokud je žhavé. Nejenže letos vydala své nové album This Is Acting a nedávno přihodila i jeho reedici, ale nepohrdá ani písničkami k filmům. Naposledy nazpívala skladbu Angel By The Wings k filmu Malá sokolnice. 

AUDIO: Sia se v srdceryvné baladě změnila v Malou sokolnici a burcuje: Dokážeš cokoliv! Sia nazpívala novou píseň k filmu Malá sokolnice

Dojímavá klavírní výpověď s velkolepou filmovou produkcí je přesně tím, v čem Sia jako zpěvačka s výjimečným hlasem vyniká. Jedna z nejúspěšnějších interpretek poslední doby, která oslaví za pár dní své 41. narozeniny, tak po svižných hitech jako Cheap Thrills nebo The Greatest znovu trochu zvolnila a ponechala prostor pro dramatičnost. 

RECENZE: Sia v nové edici desky This Is Acting zvážněla

Píseň, v níž Sia vyzývá, abychom se nevzdávali svých snů, koresponduje s myšlenkou filmu režiséra Otto Bella. V něm je hlavní hrdinkou třináctiletá Aisholpan, která má jediné přání - stát se sokolnicí a pokračovat tak v rodinné tradici, stejně jako její otec a dědeček. K naplnění svého snu musí překonat pouze jedinou, zato však zásadní překážku. Sokolnictví je vyhrazeno pouze mužům a stařešinové se k myšlence, že by se dívka mohla stát sokolnicí, staví značně nedůvěřivě. Aisholpan se ale nevzdává.

vložte odkaz, text nemažte

Zatím poslední Siino album This Is Acting, které vyšlo v lednu, se před pár dny dočkalo nominace na Grammy v kategorii Best Pop Vocal Album. Uspět může Australanka i se songem Cheap Thrills nebo jako autorka filmové písně Shakiry. 

Témata: Sia, Malá sokolnice, This Is Acting

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít