VIDEO: Sia zpívá, Maddie Ziegler tančí - epizoda 5. Paruka je tentokrát celá černá

Vydáno 06.09.2016 | autor: Josef Martínek

Své zatím poslední album This Is Acting vydala Sia teprve letos v lednu, proto je poměrně překvapivé, že už nyní představuje zbrusu nový singl The Greatest. Hostuje v něm rapper Kendrick Lamar, ovšem z klipové verze ho zpěvačka vynechala. 

VIDEO: Sia zpívá, Maddie Ziegler tančí  - epizoda 5. Paruka je tentokrát celá černá Maddie Ziegler má tentokrát paruku celou černou

Verzi s Kendrickem Lamarem najdete v digitálních službách iTunes nebo Spotify, v šestiminutovém klipu ale nejsou po rappové hvězdě ani stopy. Smetanu opět slízne výborná tanečnice Maddie Ziegler, které ale tentokrát sekunduje celá řada malých tanečních parťáků. 

Izraelští fanoušci ženou Siu před soud. Koncert prý odflákla a napálila je

Zatímco v trilogii Chandelier - Elastic Heart - Big Girls Cry tančila Maddie za zvuku dramatických a emočně vypjatých hitů, poslední dvě spolupráce se vážou k poměrně optimisticky vyhlížejícím singlům. S Cheap Thrills Sia v létě poprvé v kariéře dobyla americký singlový žebříček a novinka na tento zvuk navazuje.

vložte odkaz, text nemažte

V kombinaci s klipem, který se povedl zejména po choreografické a mimické stránce, vrací The Greatest Siinu popu artovější nádech, který minulý hit trochu postrádal. Zaujme také fakt, že paruka na hlavě Ziegler je tentokrát celá černá - v prvních klipech totiž byla blonďatá, v éře aktuálního alba jsme pak viděli pro zpěvačku typické mikádo napůl blond a napůl černé. 

Zatím nevíme, zda je The Greatest předzvěstí nového alba, nebo jen ojedinělou vlaštovkou. Dá se však předpokládat, že úspěch australskou divu opět nemine.

Témata: Sia, Maddie Ziegler, Kendrick Lamar

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít