Nejvíc nominací na ceny MTV má Kendrick Lamar, muži a ženy už nesoutěží v oddělených kategoriích

Vydáno 27.07.2017 | autor: redakce

Největší změnou letošních MTV Video Music Awards je skutečnost, že organizátoři zrušili tradiční kategorie Best Male Video a Best Female Video. Nechtějí prý podporovat genderové bariéry. Vyhlášení výsledků se uskuteční 27. srpna v Kalifornii.

Nejvíc nominací na ceny MTV má Kendrick Lamar, muži a ženy už nesoutěží v oddělených kategoriích Nejvíc nominací na ceny MTV má Kendrick Lamar, muži a ženy už nesoutěží v oddělených kategoriích

Muži a ženy budou letos poprvé soutěžit ve společné kategorii Artist Of The Year. Vůbec poprvé také mohou získat ocenění v kategorii Best Fight Against The System, které připadne umělci s nejlepší aktivistickou písní. 

RECENZE: Rapový bůh Kendrick Lamar: Nepojmenovaná ano, ale nedotažená jeho nová deska není

Hned 8 nominačních příležitostí má rapper Kendrick Lamar, s klipem Humble může zvítězit i v hlavní kategorii Video Of The Year. Spolu s ním se v pětičlenném výběru ocitli i Bruno Mars (24K Magic), Alessia Cara (Scars To Your Beautiful), DJ Khaled (Wild Thoughts) a The Weeknd (Reminder). Vedle Lamara patří k dalším favoritům večera i Katy Perry a The Weeknd, oba jsou nominovaní pětkrát.

vložte odkaz, text nemažte

Letos se ceny MTV budou předávat už počtyřiatřicáté. Loňský ročník ovládla Beyoncé, která proměnila hned osm nominací z jedenácti. 

Kompletní přehled nominací na letošní Video Music Awards najdete na webu MTV.

Témata: MTV Video Music Awards, Kendrick Lamar, The Weeknd, Katy Perry, Bruno Mars, Beyoncé

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít