Slza je v Česku nejprodávanější, davové šílenství na autogramiádách bude pokračovat

Vydáno 26.11.2015 | autor: redakce

Skupina Slza je aktuálně nominována na Objev roku v Českém slavíku a skvěle se prodává i debutová deska Katarze. Ihned po vydání se stala nejprodávanější hudební nahrávkou v Česku. V návaznosti na tyto úspěchy oznamuje kapela další termíny autogramiád, které provází davové šílenství.

Slza je v Česku nejprodávanější, davové šílenství na autogramiádách bude pokračovat Slza se fanouškům podepisovala i v Českých Budějovicích. Foto: Petr Tibi

Za 10 dní se prodalo více než 3 000 kusů CD Katarze, což Slzu suverénně katapultovalo na první příčku v prodeji fyzických nosičů. "Mysleli jsme, že mladí dnes CD nosič nepoužívají a nekupují. Je neuvěřitelné, že prakticky v den vydání Katarze byla cédéčka hned pryč a musela se rychle dovyrábět další. A takto vyprodaná byla vlastně všude," zaznělo od Petra s Lukášem.

Slza vyvolala v Českých Budějovicích davové šílenství

Duo Slza strávilo minulý týden na cestě po vybraných regionech, kde se k vydání alba konaly autogramiády a malé akustické koncerty, které se pro nevídaný zájem museli ve většině případů přesunout ven před prodejny. Na každé z míst dorazilo až 1 000 lidí (v Ostravě přes 2 000), přesto se Petr s Lukášem zvládli se všemi posluchači pozdravit a podepsat se jim.

Slza interview: Nejlepší písničku na album Katarze jsme napsali týden před odevzdáním

"Moc nás těší, že se autogramiády k našemu cd Katarze setkaly s takovým ohlasem. Velmi si našich fanoušku vážíme a dokud všichni nejsou spokojeni, neodcházíme a každému se věnujeme," vysvětluje dvojice a dodává, že někdy autogramiády trvaly i 4 hodiny.

Pokračování autogramiád k albu Katarze:
9.12. Zlín, OC Zlaté jablko (přízemí) Náměstí Míru 174, 760 01 Zlín, Start: 16:00
10.12. Olomouc, Bontonland Galerie Šantovka, Polská 1 779 00, Start: 16:00
14.12. Liberec, Bontonland, Moskevská 24/15 460 01, Start:15:00

tz, jm, foto: Petr Tibi

zavřít