Španělský showman Lexlay bude hvězdou páteční noci Boarding v Radosti FX

Vydáno 01.03.2017 | autor: redakce

První březnový pátek bude v pražské Radosti FX patřit dalšímu vydání eventu Boarding, které se tentokrát ponese v narozeninovém duchu. Jedním z oslavenců bude i rezident této noci a známý showman P-J​ay​​!

Španělský showman Lexlay bude hvězdou páteční noci Boarding v Radosti FX Španělský showman Lexlay bude hvězdou páteční noci Boarding v Radosti FX

​Klubová noc Boarding má za sebou již několik velmi úspěšných vydání a povědomí společně se zájmem o tuto noc nabírá na obrátkách s každým dalším. Za celou touto techno akcí stojí rezidenti v sestavě P-Jay, Wulky, Zendi a Mark Evill, které můžete vídat a slýchat na mnoha parties, ale jako základnu si pro svůj společný event Boarding zvolili Radost FX. Vzhledem k narozeninám jednoho ze členů party Boarding, Dje P-Jaye a zvyšujícímu zajmu o tento večer, je na čase představit také zahraničního hosta. Výběr byl jasný - hlavním ​gr​atulantem a prvním zahraničním hostem ​bude​ známý​ španělský producent ze stáje Happy techno - Lexlay!

Radost FX dává šanci mladým talentům a vyhlašuje DJ contest

Lexlay se během své kariéry představil na předních akcích po Evropě či Asii a v klubech jako je Space Ibiza, Pacha, Privilege, SaoClub Dubai nebo Florida 135 po boku Carla Coxe, Marco Caroly, Loco Dice, Richieho Hawtina a mnoha ​dalších.​ ​Zároveň je také rezidentem úspěšné barcelonské noci Happy Techno, která se pravidelně každou sobotu odehrává v klubu City Hall.

Dalšími gratulanty pak budou Subgate, Tibiza, Zendi a Mark Evill, kteří jsou společně s oslavencem P-Jayem zárukou kvalitního mejdanu, který končí až v pozdních ranních hodinách.

Témata: Radost FX, koncerty, kluby, Boarding, P-Jay

zavřít