LIVE: Chaozz ve Foru Karlín - Na vzájemné vlně nostalgie

Vydáno 01.06.2018 | autor: Matěj Chalupa

Comebackové turné skupiny Chaozz vyvrcholilo v pražském Foru Karlín. Hiphopová parta, která slavila největší úspěchy v druhé polovině devadesátých let a na začátku nového milénia, dala fanouškům to, pro co si přišli: nostalgickou retro party. 

LIVE: Chaozz ve Foru Karlín - Na vzájemné vlně nostalgie LIVE: Chaozz ve Foru Karlín - Na vzájemné vlně nostalgie


CHAOZZ
FORUM KARLÍN, PRAHA
31. 5. 2018


Byli jedni z prvních, kdo se začal na tuzemské scéně věnovat hip hopu. A taky jedni z prvních, kdo si nebral servítky a pro sprosté slovo nešel daleko. Přesto se jim podařilo dosáhnout v tehdejší době komerčního úspěchu. Svišti, Policijééé nebo Vodopády se staly kultovními hity. A i když to vypadalo, že o Chaozzu už toho pravděpodobně moc neuslyšíme, po patnáct let dlouhé pauze se čtveřice Deph, Bass, Rusty a Fugaz rozhodla opět zavítat na pódia v rámci ALE UŽ 2018 TOUR.

FOTOREPORT: Ve Foru Karlín zavládl Chaozz

Publikum rozehřívali na hiphopové scéně již zaběhlí Gambrz Reprs, kteří se bohužel setkali jen s vlažným přijetím fanoušků Chaozzu, zejména kvůli ne příšliš zvládnutému nazvučení a srozumitelnosti slov. To mohlo být způsobeno i samotným vpouštěním do haly, které trvalo možná až příliš dlouho. Což nejednoho návštěvníka zamrzelo. Jakmile se však diváci dostali do haly, nastala ta správná hiphopová atmosféra.Chaozz dle očekávání předvedl své největší hity - Hej lidi, Svišti, Policijééé, Vodopády, ale i široké veřejnosti méně známé písně. Kromě nich však show trochu postrádala na nápaditosti i síle. To bohužel bylo znát po celý koncert, který si pod svoji pomyslnou taktovku převzal Deph, resp. Kato z dnešních Prago Union. Už tenkrát se neplánovaně jmenoval do čela celé Chaozz crew a na karlínském koncertě se zmýlil jen zásadním zvoláním "Chaozz Pyčo!", které je tak typické pro jeho Prago Union.

Chaozz ukázali, že jsou schopni přinést znamenitou retro party, na které si fanoušci chtějí připomenout hlavně jejich zásadní songy Jestli chystají do budoucna něco velkolepějšího, ukáže až čas. 

text: Matěj Chalupa, foto: Marek Holoubek

Témata: Chaozz, Forum Karlín, hip hop

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít