Chaozz oznámil nečekaný comeback, v říjnu odehraje koncert v MeetFactory

Vydáno 26.09.2017 | autor: redakce

V návrat kultovní formace Chaozz, která byla jednou z prvních komerčně úspěšných hiphopových skupin u nás, už asi doufal málokdo. Na Facebooku však oznámili, že 28. října vystoupí v pražské MeetFactory. 

Chaozz oznámil nečekaný comeback, v říjnu odehraje koncert v MeetFactory Chaozz oznámil nečekaný comeback, v říjnu odehraje koncert v MeetFactory

Koncert Chaozzu proběhne v rámci světového finále hiphopové akce End Of The Week Prague, kam se sjedou hiphopeři z celého světa, aby se utkali o titul světového šampiona. Zatím není jasné, zda půjde v případě skupiny pouze o jednorázovou koncertní událost, nebo chystá plnohodnotný comeback.

TOP 10 nejstarších videoklipů, které formovaly českou rapovou scénu

Chaozz vznikl v roce 1995, o rok později vyšla debutová deska ...a nastal chaos. Česká hiphopová scéna se tehdy teprve formovala, a tak Chaozz patřil v rámci žánru k prvním mainstreamově úspěšným jménům. Hity jako Vodopády či Planeta opic se staly populární zejména mezi tehdejšími mladými. 

Poslední album vydali v roce 2002, poté se už společně ukazovali pouze sporadicky. Adam Svatoš alias rapper Deph je dnes znám pod pseudonymem Kato a se svým projektem Prago Union získal několik žánrových Andělů. 

Témata: Chaozz, Deph, Prago Union, Kato, rap

zavřít