LIVE: Mucha v Café V lese opět udávala vlastní pravidla, neváhala si ani říhnout do mikrofonu

Vydáno 06.12.2019 | autor: Jana Kloučková

Drzá písničkářka z Kyjova na Moravě opět dorazila do Prahy, aby místním předvedla, jak zní pořádný punk. A tentokrát u toho nepraskaly žádné struny. Podzemní klub Café V lese rozpohybovala hned dvakrát za sebou. První koncert odstartoval o půl sedmé, druhý o půl desáté večer.

LIVE: Mucha v Café V lese opět udávala vlastní pravidla, neváhala si ani říhnout do mikrofonu LIVE: Mucha v Café V lese opět udávala vlastní pravidla, neváhala si ani říhnout do mikrofonu


MUCHA
CAFÉ V LESE
5. 12. 2019

Kapela Mucha, pojmenovaná podle její kontroverzní frontwoman Nikoly Muchové, je známá především díky ještě kontroverznějším tématům jejích textů. Nálepku feministického punku, kterým se zpěvačka sama prezentuje, si vysloužila zejména díky textům, které čerpají z jejích zjevně špatných vztahových zkušeností s muži. Kromě zatracených lásek však zpěvačka píše také o alkoholových eskapádách (Narkoraga, Sorry), ženských problémech (Nepojedeš nikam, Rudá řeka), ale i o aktuálních trendech (Me Too, Hipster).

FOTO: Tos posrals! Mucha dvakrát rozdováděla publikum v pražském Café V lese

Show započala titulní písní ze stejnojmenného alba Tos posrals a během celého večera dále postupně představila téměř všechny zbývající skladby z desky. Nechyběly však ani známé písně jako například Chlapi sú kokoti, kterou s Muchou zpíval celý sál, paradoxně včetně mužů. Na song Nána zase roztancovala všechny ženy. Velmi mimořádně zazněl i starý song s názvem Kamil, který už na jejích koncertech málokdy zaslechnete.

Mucha zkrátka udává svá vlastní pravidla, jelikož nezapomněla ani na své typické vtípky v pauzách mezi písněmi. Její drzou a bezostyšnou stránku na ní její fanoušci milují, což se během koncertu potvrdilo hned několikrát. Například když si říhla do mikrofonu a pobavila tím celý klub. Večer zakončila svým specifickým a vděčným Thank you very Mucha.

Setlist: Tos posrals, Me Too, Semeno, Chlapi sú kokoti, Nána, Matka, Hailando, Erik, Hipster, Kamil, Tatarák, Sorry, Mrtvá, Kurt Cobain, Škraloup, Nepojedeš nikam, Romka, The dno, Greed, Rudá řeka

text: Jana Kloučková a Nikola Krupicová, foto: Michal Ivanega

Témata: Mucha, Tos posrals, Café V lese

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít